Eliška Bučková sklízí, co zasela: Pořádná facka od karmy? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. července 2022

Dnes je Den upálení mistra Jana Husa, zítra Bohuslava

Eliška Bučková sklízí, co zasela: Pořádná facka od karmy?

Eliška Bučková
Eliška Bučková (Marek Pátek)

Modelka Eliška Bučková (32) na Silvestra konečně ukázala přítele a hned za něj dostala pořádně za uši! Ukázalo se totiž, že je tak trochu ženatý, což do silně věřícího schéma miss z roku 2008 tak úplně nezapadá. Teď to vypadá, že se ošklivá přání veřejnosti začala naplňovat. 

Na krásku z Moravy se řítí jeden hejt za druhým. Vody se rozvířily zejména poté, co redakce Blesku zveřejnila fotografie zoufalé manželky jejího současného přítele Radka Váchy, která seděla před jejím domem a plakala, zatímco otec jejích dětí si užíval oslav s Bučkovou

Krvavé zranění na táboře Elišky Bučkové: Následovala cesta do nemocnice!

Video se připravuje ...

Bučková se sice snažila svou lásku obhájit slovy: „Naše láska a rozhodnutí bylo těžké pro mnoho lidí, nás nevyjímaje. Ale jsme jenom lidi, kteří se do sebe zamilovali tak jako nikdy v životě. A děkuji Bohu, že dnes už snad mohu říct, že jsme všichni šťastní a možná i víc než kdykoli předtím,“ ale tím ještě přilila vodu do ohně. Za svoje srdceryvné vyznání sklidila dokonce dost nepřejícných poznámek. Padla i slova o karmě a anorexii, se kterou modelka v minulosti dost bojovala.

Eliška to zase schytala

A právě ta se jí měla nyní podle zjištění magazínu Sedmička vrátit. Eliška se sice před časem pochlubila, že přibrala 8 kilo a že je vše špatné za ní, poslední příspěvky tomu ale moc nenapovídají. Na posledních snímcích je Bučková viditelně pohublá, což je zřejmé i na úkor volného oblečení. Před pár týdny publikovala fotku z dovolené z Itálie, kde má před sebou tác sotva se dvěma pátky šunky a sýra, pod kterou připsala: „Jíst, meditovat, milovat.  Dnes tedy hlavně jíst…S láskou samozřejmě.“ Jízlivé poznámky na sebe nenechaly dlouho čekat: „Zase se předvádí jak jí myslíte,že jsme na hlavu spíš vy podívejte se na sebe to je hrůza samá kost dělejte něco se sebou co si chcete dokazovat, to je nemoc,“ míní její sledující.

Eliška Bučková randí! Ale zatím je ve fázi vybírání, protože je náročná

 

Video se připravuje ...Přečtěte si
robin5
24. 6. 2022 • 06:51

Oni ti věřící to mají jak potřebují. Bučková se vyzpovídá, pomodlí a potom vleze do postele se ženatým chlapem, je skutečně šťastná, potom se vyzpovídá, pomodlí se nařízenou modlitbu, tím jí bude cizoložství odpuštěno a je opět vše v pořádku.

veselabublinka
23. 6. 2022 • 17:17

Anorektička, měla by se léčit. To, že má ženáče jí moc na charakteru nepřidává. Stejně jí ženáč odkopne protože Elina to nemá v hlavě v pořádku.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.