Bučková to přepískla... a dostala pořádnou sodovku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. ledna 2022

Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka

Bučková to přepískla... a dostala pořádnou sodovku!

Na Bučkovou se sesypaly negativní komentáře
Na Bučkovou se sesypaly negativní komentáře (Foto Instagram.com)

Chtěla být poetická a otevřít rok krásnými slovy o víře v lásku a děkování bohu, ale teď je za trubku! Sledující jí posílají v tom lepším případě do kostela odříkat pár otčenášů. 

Krásná modelka Eliška Bučková (32) se na Instagramu pochlubila novoroční fotkou s novým partnerem a připsala dojemný vzkaz: „Byl to výjimečný rok. Plný emocí, změn, radosti, slz, bolesti, výčitek, lásky, štěstí. Od začátku jsme si řekli, že vždycky budeme konat v pravdě, lásce a ve svobodě. Naše láska a rozhodnutí bylo těžké pro mnoho lidí, nás nevyjímaje. Ale jsme jenom lidi, kteří se do sebe zamilovali tak, jako nikdy v životě. A děkuji Bohu, že dnes už snad mohu říct, že dnes jsme všichni šťastní a možná i víc, než kdykoli před tím.“

Eliška Bučková randí! Ale zatím je ve fázi vybírání, protože je náročná

Ovšem jízlivé komentáře na sebe nenechali dlouho čekat a „fanoušci“ dali Elišce jasně pocítit, co si o jejím vztahu s partnerem, který má doma ženu a děti, myslí. „Vzít dětem tátu, to ti tedy tleskám,“ přistálo Elišce na zdi. „Ano, jistě, hlavně manželka a děti jsou štěstím bez sebe. Bohužel jsem přesně tohle zažila coby rovněž věřící milenka. Kolik otčenášů to tak stojí?“ setřela Elišku další ze sledujících. A podle zjištění Expresu to nebyl jediný nelibý koment. „Takže si svůj zpackaný život vynahrazujete takovými komentáři? Co vy víte, jak to bylo, a hlavně pamatujte, že z fungujícího vztahu odchází pouze blázen,“ nezdráhala se kritiky další. 

Noidova ex Bučková o rozvodu Noida: Jak to je s jeho chlastem a drogama?Přečtěte si
fany22
6. 1. 2022 • 17:27

Baldedash ! Ó Bože! Obrácení Ferdyše Pištory? Když je někdo ve vztahu nešťastný, má právo odejít??? To přece nééé! To jste si zavařila. Za to Vás vyobcují z toho šíleného klubu “zpěvačky”.

( Poznámka - o Elišce Bučkové, o jejím milenci a jeho rodině mi nejsou známy žádné podrobnosti. A docela uvítám, když nám zůstanou utajeny i nadále, to jest, že se opuštěná manželka nevydá už prošlápnutou cestičkou bolestínských rozhovorů, utrápených obličejů, lhaní a navádění k nenávisti.)

uschi
6. 1. 2022 • 15:47

A co on, on nic, že? Hlavně on si měl hlídat péro, když má doma ženu a děti...

Baldedash
5. 1. 2022 • 21:21

Oprava - sáhněte tam má být

Baldedash
5. 1. 2022 • 19:06

Ona nikoho od rodiny neodtáhla , ona se jen zamilovala jako mnoho ostatních lidí.Když jeden ve vztahu není šťastný má právo z toho vztahu odejít.To , že se někdo ožení / vdá znamená , že musí ve vztahu zůstat stůj co stůj??? Koho soudíte a za co ? Mnoho z nás to udělalo nebo udělá!!! Kolik z vás tady je vdaných / ženatých šťastně ? Nebo nešťastně a nerozbije manželství jen kvůli dětem ? Kolik z vás má milenku / milence ? Stáhněte si do svědomí a pak komentujte.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.