Bučková přitáhla svého ženáče domů: Byla z toho mela! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

Bučková přitáhla svého ženáče domů: Byla z toho mela!

Zamilovaná Eliška Bučková
Zamilovaná Eliška Bučková (instagram.com)

Modelka Eliška Bučková (32) momentálně randí s ženatým mužem. Nejdřív to vypadalo jen jako románek, ale oba dva jejich vztah berou asi dost vážně. Elišky milenec totiž s ní a její rodinou strávil svátky.

Není tajemstvím, že modelka Eliška Bučková (32) pochází ze silně věřící katolické rodiny. Proto je pozoruhodné, že se nebála svého ženatého milence představit svým rodičům a vlastně celé rodině. Ti ho nakonec očividně přijali, i když to pro ně nebylo jednoduché. „Naše láska a rozhodnutí byly těžké pro mnoho lidí, nás nevyjímaje. Ale jsme jenom lidé, kteří se do sebe zamilovali tak jako nikdy v životě. A děkuji bohu, že dnes už snad mohu říct, že dnes jsme všichni šťastní a možná i víc než kdykoli před tím,“ svěřila se modelka na svých sociálních sítích.

Linda Finková o rozvodu s Geňou: Už to musíme dotáhnout do konce!

Pak se ale v komentářích strhla mela. Fanoušci Bučkové vyčítají, že randí s ženatým mužem, která má navíc děti! „Vzít dětem tátu, to ti tedy tleskám,“ zněl jeden z komentářů. „Ano, jistě, hlavně manželka a děti jsou štěstím bez sebe,“ následoval další. Bučková možná od svých fanoušků čekala větší podporu.

Bára Munzarová (49) před novou rolí: Operace ramene!Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.