Vášáryová čelí trestnímu oznámení: Čím si zavařila? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Vášáryová čelí trestnímu oznámení: Čím si zavařila?

Magda Vašáryová dva měsíce po smrti manžela
Magda Vašáryová dva měsíce po smrti manžela (profimedia.cz)

Na bývalou političku a herečku Magdu Vášáryovou (73) se to sype ze všech stran. Veřejnost nejprve pobouřila cenou, za kterou prodává byt, v němž žila s manželem Milanem Lasicou (†81), nyní byla dokonce předvolaná policií k podání vysvětlení. Čeho se měla dopustit?

Magda Vášáryová musí mít nervy z oceli. Neprožívá zrovna šťastné období, na kontě má nyní několik kauz, z nichž jedna ji dokonce dostala až před strážce zákona. Důvodem má být výrok, který pronesla v březnu letošního roku v pořadu RTVS Silná sestava.

Vášáryová o Češích a Slovácích: Nevěříme si a děláme ze sebe neschopné oběti

Video se připravuje ...

Tam diskutovala o ruské invazi na Ukrajinu s historičkou Marínou Zavackou, Ruskou ženou žijící na Slovensku a Ukrajinkou Liliou. Během debaty došlo i na téma dezinformace, které hvězda Menzelových Postřižin neuchopila zcela šťastně. Ačkoli se snažila hovořit ve prospěch Ukrajiny, která je mimo jiné i v dezinformační válce, sama si tím dost naběhla.

„Tuto pátou kolonu, která má peníze a svoje sítě kremelské propagandy, je třeba zlikvidovat. Podívejte se na Rostase a takové lidi, to jsou normálně, to jsou lidé, kteří by za normálních okolností seděli za vlastizradu už teď,“ prohlásila nekompromisně ve zmíněném pořadu, jak informoval slovenský web Pluska. Na bývalou herečku bylo záhy podáno trestní oznámení pro podezření ze spáchání zločinu křivé obvinění. Přirozeně tak musí být podrobena výslechu.

Vnady paní pivovarníkové, ukřičený strýc Pepin a přehlídka filmových hvězd se vybaví každému, kdo jednou viděl Postřižiny. I v remasterované verzi...

Video se připravuje ...Přečtěte si
Lescot Jones
17. 6. 2022 • 13:39

Potřebuješ půjčku???? Osobní půjčky nebo Podnikatelské půjčky???? Mluvte o tom se mnou. KONTAKTNÍ JMÉNO: Pan Petr Buzek, V případě zájmu nás prosím kontaktujte na::­::::pe­trbu­zeklo­anfir­m@gma­il.com
Whatsapp nyní: +639451256230

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.