30 let mlčení! Rok po smrti Lasicy prolomila Vášáryová ticho | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

30 let mlčení! Rok po smrti Lasicy prolomila Vášáryová ticho

Milan Lasica a Magda Vášáryová
Milan Lasica a Magda Vášáryová (Foto: David Kundrát, Pavel Machan, Martin Hykl, Jindřich Mynařík, Jiří Janoušek, ara )

Loni přišla umělecká scéna o národní poklad! Téměř na jevišti zemřel komik a umělecký šéf Štúdia S Milan Lasica. Typický suchý anglický humor, kterým byl pověstný, si ale Lasica nechával jen pro publikum...

Kdyby žil, oslavil by včera 82. narozeniny, k této příležitosti mu byla věnována beseda v Knihovně Václava Havla, kde nechyběli Lasicovi přátelé a kolegové, například Daniela Kolářová (75) nebo Bolek Polívka (72), ale hlavně tam nechyběla jeho žena, politička a herečka Magda Vášáryová (73), která hostům odkryla drsnou realitu života po boku komika. 

Blesk Podcast: Lasica a Satinský byla pekelná kombinace, říká filmový kritik

Video se připravuje ...

„Milan Lasica přišel domů a když řekl tři věty, byla jsem šťastná. Nikdy jsem neslyšela Milana mluvit do telefonu déle než tři minuty, nesnášel to. Z normálního děvčete, které občas mluvilo, jsem se změnila na velmi mlčenlivou ženu, o které všichni muži sní. Měla jsem i období, kdy jsem počítala, kolik vět pověděl,“ prozradila Vášáryová pro CNN Prima News. Připomněla také, že jeho největší láskou nebyla ona, ale publikum a přihodila i pár vtipných momentů z třicetiletého manželství.

„Byla jsem zodpovědná za to, aby všechno fungovalo. Nevěděl, kde jsou pojistky a velmi se podivoval, že existuje něco jako vysavač. Myslím, že jsem mu deset let říkala, že když pere, černá ponožka nepatří k bílým košilím,“ dodala s úsměvem herečka.

Poslední poklona Milana Lasicy (†81): Video z posledních vteřin před smrtí

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.