Tajemství v královské rodině? Záhadná podoba malé Lilibet s... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. července 2022

Dnes je Den upálení mistra Jana Husa, zítra Bohuslava

Tajemství v královské rodině? Záhadná podoba malé Lilibet s...

Ani malá Lilibet neusmířila Harryho s Williamem...
Ani malá Lilibet neusmířila Harryho s Williamem... (Archiv)

Jen co Lilibet trošku vyrostla, zbarvily se jí vlásky do zrzava! Přesto to není jen princ Harry (37), komu je z královské rodiny nápadně podobná! Nejvíce společných rysů má totiž se samotnou královnou!

Silné geny královny Alžběty (95) promluvily! Stačí porovnat fotky z královnina dětství s podobou malé Lilibet a je nad slunce jasné, že královna holčičku nezapře! Zajímavé je, že je malá Lilibet podobná i své sestřenici, princezně Charlotte - z toho parně Meghan (40) velkou radost nemá. Mezi ní a Kate (40) jsou vztahy víc než našponované. 

Vévodkyně Kate vs princezna Diana: 5 věcí, které mají společné!

Video se připravuje ...

Kate zase leží v žaludku jméno děvčátka. Přezdívku Lilibet totiž užívala sama královna, na popud svého dědečka, krále Jiří V. Údajně, protože jako malá neuměla vyslovit své jméno. Že jde o přezdívku velmi osobní, dokládá i fakt, že tak královnu oslovoval i princ Philip.

I někteří experti na královskou rodinu tvrdí, že to byl ze strany Meghan a Harryho promyšlený kalkul. „Vidím to tak, že použili jméno Lilibet, aby si zajistili další užívání značky Sussexu a měli pojítko s palácem,“ uvedla například Angela Mollardová podle britského Daily Mail. 

Jak bude vypadat korunovace prince Charlese?

Video se připravuje ...Přečtěte si
nemocna
19. 6. 2022 • 00:12

To je ale blbost jak to mohl v redakci někdo napsat že malá je podobná na královnu? jak by mohla když s královskou rodinou nic nemá, je podobná jedině po tátovi Harrymu a on po konákovi co se staral o koně v královských službách za kterým chodila na jízdy Diana, Harry i malá je jako by vypadli z jeho genů podobou i rezavými vlasy

borka30
18. 6. 2022 • 13:08

Viliam s Kate děti běžně světu ukazují. Tito dva je schovávají.

Dianthos
18. 6. 2022 • 10:55

Tak paní Mollardová je jakási, zřejmě samozvaná, australská "expertka" na královskou rodinu. I jiný její výrok ukazuje, jak je mimo.
„Dokážete si představit, co by se dělo, kdyby jim to neposvětila? Šli by si stěžovat k Oprah..."
Kdyby jim řekla, že je to jméno příliš osobní a nechce, aby ho používaly tisíce holčiček po celém světě, jejichž rodiče je budou kopírovat, tak by se nestalo nic.
Meghan a Harry si nikdy nemohou stěžovat na královnu, tím by se pohřbili.

Dianthos
18. 6. 2022 • 10:28

Netuším, kdo je paní Mollardová, která se vyjadřuje k rodině Harryho. Ale mýlí se.
Jméno dítěte jim nezajistí užívání "značky Sussexu". Ani nemůže být pojítkem s královským palácem.
Kolik se asi v příštích letech narodí malých Lilibet, když bezduché davy kopírují známé osobnosti? Všechny budou mít pojítko s královským palácem?
Pojítko mají dané geneticky a upevněné, nebo narušené vztahy s rodinou. Šlechtický titul Harrymu nikdo brát nebude. On a jeho děti jsou nástupci britského trůnu.
Navíc je královským jistě milejší, že používají své osobité jméno Sussex, než aby vystupovali pod rodovým jménem Mountbatten-Windsor. ;-)
Jménem mohla chtít Meghan, ve své americké prostoduchosti, udělat radost královně. Nebo naopak se jí a královské rodině za něco pomstít, zvítězit nad nimi. Ukázat světu, že ta holčička (možná černá) je vnučka světem milované královny. To záleží jenom na tom, jaký má Meghan ve skutečnosti vztah ke královně. A to se nikdy nedozvíme.

borka30
17. 6. 2022 • 18:17

Nepřipadá mi na královnu podobná, Jediná fotka nic neřeší.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.