Tohle už je vážné! Co strašlivého nám tají Kate? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 18. května 2022

Svátek slaví Nataša, zítra Ivo

Tohle už je vážné! Co strašlivého nám tají Kate?

Kate Middleton na předávání cen za design
Kate Middleton na předávání cen za design (Profimedia, Reuters)

Čas od času se spekuluje nad čtvrtým těhotenstvím vévodkyně Kate (40), ta ovšem dává jasně najevo, že to tak není. Radost z možného potomka královského páru střídají ne zcela neznámé obavy o zdraví manželky prince Williama (39).  

Kate Middleton byla vždy drobnější postavy a nic na tom nezměnili ani tři potomci. Ačkoli je na většině fotkách zachycena s úsměvem od ucha k uchu, současný vzhled vévodkyně z Cambridge budí u mnohých obavy. Nedávno se Kate zúčastnila předávání Ceny královny Alžběty v kensingtonském Muzeu designu a podle slovenské Plusky většinu přítomných vyděsila svou štíhlou postavou.

Kate Middleton na předávání cen za design

Letní styl královen a princezen

Video se připravuje ...

Službu jí neprokázaly tmavě zelené šaty od britsko-kanadské návrhářky Edeline Lee, které jako by víc umocnily dojem porcelánové panenky. Ačkoli sama vévodkyně zdravotní potíže nikdy nepotvrdila, někteří jsou přesvědčeni, že takto štíhlá postava zdravě příliš nevypadá. A nebo trable v manželství s Williamem? Rozbitá psychika se totiž často odrazí na tom, jak vypadáme ...Přečtěte si
jardavozembouchak
12. 5. 2022 • 09:55

Pro někoho vypadá jako věšák na šaty, jinému se to líbí. Důležité je jen jedno... aby se ve svém těle vévodkyně Kate cítila dobře. A o tom to je. Jestli mám pět kilo pod či deset nad, do toho je každému pět písmen.

ovoce111
11. 5. 2022 • 12:39

Vypadá skvěle, sluší jí to, nikde nic nezdravého nevidím. Kdyby měla kila navíc, zase napíšete, že je nezdravě tlustá. Holt se holka bulváru nezavděčí.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.