Brodská před velkou výzvou: Bude fotit akty! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 8. prosince 2022

Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav

Brodská před velkou výzvou: Bude fotit akty!

Tereza Brodská
Tereza Brodská  (Blesk)

Geny zdědila po mamince Janě Brejchové (82), a patří tak k nejatraktivnějším českým herečkám. Přesto Tereza Brodská nyní stojí před nelehkým úkolem. Ve svých 54 letech bude fotit akty!

Předepisuje jí to role v novém seriálu režisérky Terezy Kopáčové (52), kde je tomuto tématu věnovaný jeden díl. Není tedy divu, že herečka z toho má těžkou hlavu. „Tereza mi asi tři měsíce před natáčením volala, jak to bude s těma aktama? A protože já jsem si ty scénáře ještě úplně nedočetla, tak říkám: S jakýma aktama?“ vyprávěla Brodská s tím, že když si scénář dočetla, měla jasno.

Tereza Brodská (53) slaví 25 let s manželem Herbertem Slavíkem: Promluvila o milencích!

Video se připravuje ...

„Hodinu jsem pak do Kopáčové hučela, že to musí mít nějaké estetické cítění, že divák nemůže odejít od obrazovky, aby šel někam zvracet,“ smála se herečka na Dvojce Českého rozhlasu v pořadu Blízká setkání s moderátorkou Adélou Gondíkovou (48). „Dohodly jsme se, že se z toho nějak vylžeme. Fotky budou černobílé a hodně neviditelné,“ dodala se smíchem.

Doleželová jezdí k novému muži. Proč ty manévry? A Brejchová se obula do Brodské

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.