Jandák o levobočkovi s Geprtovou: Já ale chtěl... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 3. října 2022

Svátek slaví Bohumil, zítra František

Jandák o levobočkovi s Geprtovou: Já ale chtěl...

Vítězslav Jandák
Vítězslav Jandák  (Blesk:Alexandr Malachovský)

Herec a bývalý politik Vítězslav Jandák (74) si užívá hlavně pohody. Žije si poklidným životem ve vysněném srubu a ke štěstí mu stačí milovaná žena, se kterou je už 45 let a vnoučata, které má od svých dvou dětí - Vítězslava mladšího a Kláry. V otevřené zpovědi promluvil ale i o utajovaném synovi s Libuší Geprtovou. 

Jandák vystoupil ze své komfortní zóny a v pořadu Život ve hvězdách promluvil nejen o svých snech, ale i o synovi. Bylo přitom vidět, že je z tohoto téma lehce nervózní.

Manželka Jandáka ohluchla po covidu! A Karlos s Lelou odjeli do Dubaje

Video se připravuje ...

Svatopluk Geprt se měl totiž narodit kultovní Viktorce od splavu, Libuši Geprtové (†63). Pro tu byl Jandák jediným mužem jejího života, poté, co ji opustil, se už nikdy do nikoho nezamilovala. Žila jen pro syna a divadlo až do posledních dní, než prohrála svůj život s rakovinou. Mluvilo se o tom, že Jandák opustil Geprtovou už těhotnou, on sám ale patrně o tom, že s ní čeká dítě, neměl tušení. 

„Já jsem tehdy chtěl přiznat otcovství, jestli to bylo moje, ale dozvěděl jsem se to přes dalších 10 lidí. Ona chtěla své dítě a je to hotovo. Jestli to tak je, nevím,“ řekl Jandák v pořadu s tím, že se se Svatoplukem nestýká. 

Útok hackerů na Zemana. A smrt Věry Špinarové

Video se připravuje ...Přečtěte si
demon.hk
15. 6. 2022 • 15:28

demon.hk
14. 6. 2022 • 15:18

A když ses tak chtěl starat frajere, tak proč sis nenechal udělat test otcovství??? Jen alibistický kecy. Cvakat alíky se ti nechtělo a na chudáka kluka ses vyprdnul. A jestě to hlásáš do bulváru. Ty seš tedy vychcánek...ale ještě k tomu blbej!

Huga
14. 6. 2022 • 14:34

Taková pěkná ženská a takový lívanec? Ale fuj, Libuše....

velkysamko
14. 6. 2022 • 14:16

Je to politický debil a aj inak celkom blbeček!!!! Odporný ksicht už na prvý pohľad!!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.