Závěr oslav platinového jubilea: Zlobivý Louis, dojatá Alžběta | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Závěr oslav platinového jubilea: Zlobivý Louis, dojatá Alžběta II.

Louis (4), nejmladší ze tří dětí prince, dokázal, jaké je éro!
Louis (4), nejmladší ze tří dětí prince, dokázal, jaké je éro! (Foto Reuters, ČTK/AP, Instagram)

Stovky tisíc Britů v ulicích dohnaly svou panovnici takřka k slzám! Alžběta II. (96) se nezúčastnila většiny akcí platinového jubilea (70 let na trůnu) kvůli zdravotním problémům, ale v neděli večer, po závěrečném průvodu, se znovu ukázala na balkoně Buckinghamského paláce, aby gratulantům poděkovala.

„Hluboce mě dojalo, že tolik lidí kvůli mně vyšlo do ulic,“ řekla královna. Alegorický průvod měl několik veselých okamžiků. Třeba ten, kdy veteránskému kabrioletu, v němž do průvodu vyrazila známá majitelka sítě restaurací Prue Leithová (82), klekl motor a kolem Buckinghamského paláce jej museli protlačit zřízenci z řad pořadatelů!

Jindřich Forejt pro Blesk: Královně chybí po boku její princ!

Video se připravuje ...

Z auta s původním výkonem 104 koní se tak stalo vozidlo o síle pěti mužů... „Já se tak stydím! Ze všech míst, kde se to může rozbít, se to rozbije zrovna tady!“ červenala se řidička Lucy (27), jejíž rodina Jaguar Mark V z roku 1951 pro madam Leithovou zrenovovala. „Bylo to nejdelších pět minut mého života...“ říkala rozmrzele.

Zlobivý Louis

Louis (4), nejmladší ze tří dětí prince Williama, při průvodu znovu dokázal, jaké je éro! Ať seděl na klíně tátovi, dědovi Charlesovi (73), anebo po boku maminky Kate, divoce gestikuloval na všechny strany a na mámu dokonce dělal dlouhý nos! Až si od ní vysloužil káravý pohled a napomenutí.

Megaoslava platinového jubilea královny Alžběty II.: Tohle svět ještě nezažil!

Video se připravuje ...

Malí pomocníci

Nejbližší rodina Alžběty byla o víkendu zapojena do celé řady aktivit. Její pravnoučata spolu s mámou Kate (40), chotí prince Williama (39), pekla muffiny na pouliční párty v Cardiffu a jejich roztomilé fotky oběhly sociální sítě.Přečtěte si
Milla
12. 6. 2022 • 02:19

Je to čtyřleté dítě.Služky s dětmi nepomáhají,to prosím dělá chůva.V tomto případě Maria Theresa Borallo.Louis byl roztomilý a Kate se mezi bratry nijak nepletla,můžete si vyhledat spousty fotek kde je s oběma bratry a všechno mezi nimi bylo v pořádku.Změna nenastala když se oženil Williuam ale když se oženil Harry.

sestra
7. 6. 2022 • 18:39

Myslím, že pouze káravý pohled nepomůže....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.