Důvod rozvodu Lutovské? Jsou věci, které se nedají odpustit, říká | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 4. října 2022

Svátek slaví František, zítra Eliška

Důvod rozvodu Lutovské? Jsou věci, které se nedají odpustit, říká

Iveta Lutovská Vítová
Iveta Lutovská Vítová (Foto: Dana Kolářová)

Větší životní zkoušce v poslední době čelí modelka a moderátorka Iveta Lutovská Vítová (39). Ta se po 11 letech rozchází se svým manželem, podnikatelem Jaroslavem Vítem. Jak toto náročné období zvládá?

Něco končí a něco jiného začíná. Ze současné situace se moderátorka TV Nova nehroutí, naopak se na ni snaží nahlížet optimisticky. „Těším se na to, až se přestěhujeme a myslím, že to bude další mezník v mém životě a začneme někde jinde od nuly,“ prozradila Lutovská Vítová v pořadu Život ve hvězdách.

Zoufalá Iveta Vítová: Kvůli rozvodu se nevrátí na Novu! Manžel se odstěhoval za jinou?

Video se připravuje ...

Zároveň však přiznala hořkou pravdu, kterou musela přijmout. Manželství je pro ni uzavřenou kapitolou, ke které se nechce vracet. „Už je to opravdu delší dobu a ani to nejde. Jsou některé věci, které se nedají přejít, vrátit nebo odpustit. My už to máme takhle hozené,“ cituje moderátorku web tn.nova.cz.

Pro miss roku 2009 jsou na prvním místě děti, které se musely se smutnou realitou svých rodičů poprat. „Anetka o tom ví, i když jsem se snažila, aby to bylo pro ni co nejméně náročné. Ale ty děti jsou opravdu chytré a vnímají víc, než my si rodiče myslíme,“ tvrdí Iveta. „Ona si může něco přečíst v novinách nebo i za dva roky si může něco vygooglit. A zase taková změna to pro ni není. Manžel ne vždycky byl doma, takže my jsme stejně víceméně fungovaly s Anetkou spolu,“ vysvětluje Lutovská Vítová.

Princezna Řachanda Denisa Pfauserová: Za rozvod nemůže pandemie!

Video se připravuje ...

Brány do jejího srdce jsou znovu otevřeny. Chopil se již někdo této příležitosti? „Já si nemyslím, že by chlapi byli nadšení z ženské, která má batole a osmiletou holku k tomu. Buď mi píšou mladí kluci, třeba kolem 24 let, anebo mi napíšou zase až 50 až 60letí chlapi. Není tam žádný střed, protože logicky 45letý chlap chce svoji rodinu,“ dodala s nadhledem Iveta.Přečtěte si
illenne
5. 6. 2022 • 15:40

-bello- Tak to máte bello opravdu špatné informace. Naopak Iveta Lutovská je inteligentní mladá žena, což o Vás se nejspíše říci nedá. Hlavně soudím podle Vašich příspěvků.

fionora
5. 6. 2022 • 15:12

Nepříjemný , od pohledu falešný chlap.

AliAlice
4. 6. 2022 • 14:24

bello,a s čeho tak usužuješ ???Podle čeho se u tebe měří jednoduchost ?Raději sklapni a ,nereš něco,po čem je ti kulový !! !

kuromrd
4. 6. 2022 • 05:10

Napřed jí nabouchá pupek a potom uteče, sairait vypatlanej.

-bello-
4. 6. 2022 • 01:02

Lutovská je jednoduchá ženská.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.