Vítová 10 měsíců po narození syna: Rozvod s manželem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Vítová 10 měsíců po narození syna: Rozvod s manželem!

Nový život na prahu čtyřicítky začíná Iveta Vítová. V den svých 39. narozenin, jež měla v sobotu, moderátorka oznámila, že se s manželem, podnikatelem Jaroslavem Vítem (46) rozvádí!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

demon.hk
20. 05. 2022 09:11

Tak vzala si pracháče pro prachy, no...tak co čekala? Debil je to už od pohledu. Vybrala si sama a zvítězila touha po luxusu nad kvalitním člověkem. Stejně se bude mít dobře, dostane tučný alíky a brzy se zase přilepí na jinýho zazobanýho debila. Tyhle missky nic jiného stejně neumí.

illenne
19. 05. 2022 10:07

Když to ve vztahu skřípe, ne vždy se podaří najít řešení. Iveta Vítová je sympatická žena, starosti přejdou, má pro co žít má krásné a zdravé dvě děti a to je nejvíc

Alva
19. 05. 2022 08:48

Slavka2-tleskám, jaký máte odhad a co nás čeká, také víte?, dnes nikdo nic nevydrží, při prvním škaredém pohledu se rozvádějí, zvláštní doba, ženy doma nevaří, nestarají se, jenom si naříkají, ale Vy všechno víte.

Slavka2
18. 05. 2022 23:29

Paní Vítová je mně velmi sympatická, potkala jsem jí v jedné restauraci ještě v době, kdy měla jenom dcerku. Byla velmi pěkná, oblečená sportovně, ke své dcerce se chovala mile a přirozeně, neupozorňovala na sebe...Jejího muže znám sice jenom z fotografií a z rozhovoru v televizi. Nebyl mi vůbec sympatický, připadal mi namyšlený a sebestřetný. Už když si ho brala, tak jsem si říkala, že se určitě rozvedou. Nemůžu dávat vinu jejímu manželovi, ale myslím si, že s ním nebyla šťastná.

Eva Korotvičková
18. 05. 2022 20:53

Tatínek se musí obletovat i kdyby měla kojit za pochodu.Místo,aby byl šťasten,že má krásnou rodinu.,tak prudí.

Dianthos
18. 05. 2022 13:22

Už při prvním dítěti sdělovala národu, že mají doma problémy, protože manžela zanedbává. Že péče o dceru je náročná a on to musí pochopit.
Péče o dvě děti je zřejmě pro ní tak náročná, že ho asi zanedbala příliš.
Nechápu, že když si uvědomovala, že manžel ve vztahu trpí, nepřesvědčila ho k tomu, aby si najali chůvu.
Teď se nemůže divit. Ženy se dokáží dětem obětovat, muži z dlouhodobého hlediska ne. Hlavně když nevidí důvod, protože jiné manželky zvládají rodinu i péči o manžela. A k tomu obvykle i práci.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.