Karel Šíp v ohrožení: Blíží se poslední Všechnopárty | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. června 2022

Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka

Karel Šíp v ohrožení: Blíží se poslední Všechnopárty

Karel Šíp nevěřil svým uším!
Karel Šíp nevěřil svým uším! (ČT)

Končí další sezona vysílání oblíbené televizní talk show Všechnopárty a s tím i smlouva Karla Šípa (76) s Českou televizí. Jakmile vzniknou poslední díly pořadu, začnou »námluvy« televize se slavným bavičem na další období.

Závěrečná natáčení jsou naplánovaná na 6. a 7. června do pražského Semaforu. Diváci na ně vykoupili vstupenky už několik týdnů dopředu. Jména hostů ale do poslední chvíle nebudou vědět.

Karel Šíp na pohřbu Josefa Aloise Náhlovského (†72): Emotivní slova o kamarádovi

Video se připravuje ...

„Finišujeme sezonu a budeme se pak bavit, co dál,“ svěřil nám Šíp, který Všechnopárty vysílá už 17 let. „Nebudu říkat nic, dokud nebude nic jasné,“ dodal k dotazu, jestli bude v natáčení pořadu od podzimu pokračovat. Smlouvu má vždy jen na danou sezonu, která trvá od podzimu do jara.

Zpověď manžela Křížkové: Nejtěžší bylo říct to dětem. A Šíp odpískal Všechnoparty

Video se připravuje ...Přečtěte si
honza1212
29. 5. 2022 • 08:50

Na Karlu Šípovi je týden co týden patrné, že má zdravotní problémy. Nepamatuje si, co host řekl před minutou a jeho kdysi vtipné a okamžitě poznámky jsou ty tam.
Nyní jezdí s tzv. Miniparty po městech, Náhlovský jako jeho nadhazovač je po smrti a tak jeho vystoupení se mění v trapné diskuze s diváky.
Nejen on, ale především dramaturgie by měla pořad utnout. Podekovat a poslat Šípa do důchodu.
Bohužel, stejná situace je i s vynikajícím panem Suchým, devadesátka je sice jenom číslo, ale i on má viditelné problémy.

illenne
27. 5. 2022 • 07:52

Tak tento pořad mi chybět nejspíše nebude. Kdysi jsem se na něj dívala pravidelně, ale v posledních letech už ani ne. Rozhovory se známými lidmi jsou lákavé, ale Šíp už jaksi vyčerpal možnosti. Spíše trapné posezení.

janakveton
26. 5. 2022 • 22:23

Jo. To už jsem slyšela o nadsázce. Já jsem PhDr., je mi 68 let a už na to dlouho nekoukám. Na dementního dědka, z kterýho si dělají legraci i malý děti. Jen on nevidí, jak je trapnej!!

kristinn
26. 5. 2022 • 15:58

naozaj stačilo! Zunované a v poslednej dobe pre mňa nepozerateľné. Človek by mal vedieť, kedy skončiť...

Uživatel_5457057
26. 5. 2022 • 12:40

Když nechápete humor a jak to p.Šíp myslí, že hodně je nadsázka, že schválně dělá, že nerozumí a neslyší, atd. tak to je vaše věc a fakt na ten pořad nekoukejte. Ale kvůli vám se rozhodně rušit nebude, protože je o něho stále zájem, stále bylo dlouho dopředu vyprodáno. A pokud vedení ČT rozhodne, že se bude pokračovat, tak to bude jedině dobře!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.