Výměna manželek: Smrt policisty bude opět řešit soud | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Výměna manželek: Smrt policisty bude opět řešit soud

Soudu kvůli sebevraždě z Výměny manželek: Režisér nutil Standu k rasismu, tvrdí náhradní manželka!
Soudu kvůli sebevraždě z Výměny manželek: Režisér nutil Standu k rasismu, tvrdí náhradní manželka! (Foto: K. Janeček, M. Charbulák)

Sebevraždou skončilo pro policistu Stanislava K. (†42) před dvěma lety natáčení reality show Výměna manželek. Zda na ní má podíl tvůrce pořadu Jan B. (43) opět přezkoumá soud!

Údajné rasistické narážky na vyměněnou manželku, Romku Gretu F. z Litovle, se měly stát dle žaloby zbraní, kterou režisér Jan B. policistu vydíral. Hrozit měl milionovou pokutou, zostuzením i zatčením a vyhazovem ze sboru. Opavský soud vloni označil režisérovo jednání za neetické, viny ho ale zprostil.

Výměna manželek: Náhradní maminku rozplakal život dcery!

Video se připravuje ...

Žalobce se odvolal ke krajskému soudu a ten včera rozhodl. „Případ se vrací zpět k okresnímu soudu v Opavě,“ řekl soudce Čestmír Duda. Soud první instance má mimo jiné zodpovědět, zda byl policista z režisérovy strany pod tak extrémním tlakem, že si vzal v zoufalství život.

Bál se o práci

„Režisér chtěl, abych mluvila, co on chce, na tu kameru. I to, co jsem říkat nechtěla. Aby zvýšil sledovanost. To samé tlačil na Standu, ten se kvůli němu bál o práci, že ho zatknou v přímém přenosu. Vydíral ho,“ řekla už dříve Aha! Greta F.

Bendig o Výměně manželek: Prozradil tajemství, které Nova utajila

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
24. 5. 2022 • 10:45

Snad není policajt baba, že by se zalekl nějakého přiblblého režiséra a dostal se pod tlak a spáchal sebevraždu, zní to jako úplný nesmysl, tam muselo být úplně něco jiného, co bylo závazným důvodem si sáhnout na život....snad u Policie nejsou psychicky nevyrovnaní lidé...přece se dělají testy...no nic.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.