Hana Zagorová potěšila fanoušky: Už zase kvete! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 27. června 2022

Svátek slaví Ladislav, zítra Lubomír

Hana Zagorová potěšila fanoušky: Už zase kvete!

Hana Zagorová potěšila fanoušky novou fotkou
Hana Zagorová potěšila fanoušky novou fotkou (Instagram)

Nejen fanoušci se poslední dobou báli o zdraví Hany Zagorové (75). Dlouho se neobjevovala na veřejnosti a odříkala jeden koncert za druhým. Teď ale všechny zpěvačka potěšila nejnovější momentkou ze svého soukromí...

Během pandemie zpěvačka prodělala nákazu virem covid-19 a od té doby ji trápí nepříjemné následky. A kromě celoživotní choroby krve, kvůli níž musí dvakrát týdně dojíždět na transfúze, se teď potýká i s osteoporózou. Úbytek kostní hmoty se vyvinul v bolestivé zranění, zlomila si čtyři obratle, a tak musí nosit korzet. Není tedy divu, že se o ni její příznivci začali obávat.

Hana Zagorová otevřeně: Další nemoc si vybírá svou daň!

Video se připravuje ...

„Musím být hodně v posteli, ale už jsem začala chystat desku,“ prozradila Hanička písnička v nedávném rozhovoru pro primácký Showtime. A že tráví čas i mimo lůžko, kde ji láskyplně opečovává její manžel Štefan Margita (65), dokázala teď na sociální síti. „...a letošní clematis už začal! To je krása, že?“ napsala k momentce, která byla pořízená na balkoně jejího domu, kde stojí vedle rozkvetlých kvítků popínavých plaménků.

Hanka Zagorová se po čase ukázala: Tvůrcům svého muzikálu poslal vzkaz!

Video se připravuje ...Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.