Odešel za Šafránkovou na nebesa! Čím trpěl Abrhám před smrtí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. července 2022

Svátek slaví Prokop, zítra je Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

Odešel za Šafránkovou na nebesa! Čím trpěl Abrhám před smrtí

Josef Abrhám odešel za milovanou Libuškou.
Josef Abrhám odešel za milovanou Libuškou. ( Petr Podroužek, archiv)

Ve věku 82 let zemřel Josef Abrhám. V poslední době žil legendární herec u rodiny syna na Mělnicku, kde se o něho příkladně starali. Milovanou Libuši Šafránkovou (†68) přežil o necelý rok.

Josef Abrhám trpěl problémy se srdcem a poruchou termoregulace, kdy necítil teplo a tak mu byla neustále zima. Do poslední chvíle se o milovaného tatínka staral syn Josef se snachou Ludmilou a vnoučaty. „Moc rád vám k Pepikovi něco řeknu. Teďka ale, prosím vás, ne. Já jsem se z toho ještě nevzpamatoval. Nejsem schopen. Je to pro mě obrovská rána,“ okomentoval smrt kamaráda zlomený Jan Kačer (85) v Blesku.

Poslední rozloučení s Libuškou Šafránkovou v jejích rodných Šlapanicích:

Video se připravuje ...

„Těch osm hodin, co v noci spíme, se dostáváme do jiné formy existence. Já nevím, kde je ten pravý život. Možná, že je právě v tom snu, těch osm hodin, kdy o sobě nevíte a tělo si mezitím dělá pořádek. Klidně se ale může stát, že už se ráno nemusíte probudit. Někdy bych byl za to i docela rád. Zůstat navěky v některém snu. To by nebyl špatný odchod,“ filozofoval na téma posledních věcí člověka Josef Abrhám v jednom ze svých sporadických rozhovorů.

Zemřel Josef Abrhám (†82): Herec, který neprodal svůj talent lacino

Video se připravuje ...

Přečtěte si
-bello-
19. 5. 2022 • 00:43

E M
-----
bože, co tam je v tom článku závistivýho ?!
Vy budete asi pseudokritik

-bello-
19. 5. 2022 • 00:39

Já myslím, že už spíš nežil.

Je hrozné, jak herci, kteří ještě uměli hrát odcházejí.
Dyť kdo tady bude učit ty další ?
A kdo bude hrát !?. Podle toho, jak to upadá tak už i na jevišti za chvíli budou chodit s textem v ruce a odříkávat, jakože stačí!

picoda
18. 5. 2022 • 11:08

E M
18. 5. 2022 • 10:46

z těch závistivejch pseudonovinářů je mi na blití. Oni si nenechávají ty svoje sr..ky dobře zaplatit. A z čeho/za co - dnešní pseudoumělci co mu nesahají ani po kotníky staví vily a jezdí po světě. Mi řekněte. Ty noviny už fakt nemá cenu číst.. zloba závist zášť... ale práci nikdo nevidí.. že???

vampouch
18. 5. 2022 • 09:54

Co nechat pana Abrháma na pokoji. Vynikající herec a milující manžel. Prostě se utrápil steskem po Libušce. Tak ho vy hyeny nechte v klidu.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.