Eva Perkausová dnes slaví 28: Už od mala miluje pozornost! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. června 2022

Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka

Eva Perkausová dnes slaví 28: Už od mala miluje pozornost!

Eva Perkausová
Eva Perkausová  (instagram.com)

Už v dětství bylo jasné, že se narodila neposedná budoucí hvězda! Dnešní oslavenkyně Eva Perkausová (28) už coby malá holčička věděla, jak pořádně zapózovat, a focení jí nedělalo žádný problém. Ruku v bok, nezbytná kabelka a rošťácký úsměv uměla moderátorka na jedničku a zůstalo jí to dodnes. Na televizní obrazovce se vnadná kráska objevuje už více než 7 let, svých kvalit si je dobře vědoma a především mužští diváci jí leží u nohou.

Jak šel čas s krásnou moderátorkou 

1998: Mořská víla

Plavání trénovala Eva už od čtyř let a nadšení z mořských vln jí zůstalo dodnes. Jen nafukovací křidélka vyměnila za sexy plavky, ve kterých vyniknou její dokonalé křivky.

1998: Parádnice odmalička

Ve čtyřech letech začala »trénovat« s prstýnky. Na ten správný model z lásky si ale musela ještě chvíli počkat...

2000: Malá modelka

Malá Evička milovala blesky fotoaparátů. A už od svých šesti let měla nacvičené pózy, ruka v bok krásné moderátorce zůstala i v dospělosti.

2015: Velká výzva

Jako moderátorka se Perkausová poprvé představila před kamerou v pořadu o společenském dění Top Star. Pro tehdy začínající slečnu, co měla zkušenost jen z malé filmové role modelky, to byla velká výzva. Sexy blondýnka, ale diváky zaujala a její popularita vylétla strmě vzhůru.

Sexy moderátorka Perkausová po tajných zásnubách: Svatba v nedohlednu!

Video se připravuje ...

2017: Sexsymbol

Nepřehlédnutelných vnadů moderátorky si samozřejmě všiml i nejznámější pánský časopis a Eva nafotila hodně žhavé snímky pro Playboy. Přes noc se tak blondýnka stala snem mnoha mužů, ale měli smůlu...

2018: Zasloužené povýšení

Zvýšený zájem o Evinu osobu samozřejmě neunikl ani její mateřské televizi. Prima se rozhodla nahnat sledovanost v hlavním vysílacím čase a povýšila Evu na moderování Hlavních zpráv, kde se jejím parťákem stal desetibojař Roman Šebrle (47).

2022: Parťáci

Moderátorská dvojici si sedla natolik, že jsou přátelé i v soukromém životě. A po přechodu na novou stanici CNN Prima News spolu vesele pokračují. Před kamerami se chovají vždy jako profící, ale ze zákulisí občas Eva ráda sdílí, jak svého parťáka něčím napálila nebo v nestřežené chvíli vyfotila.

2022: Tajná svatba

Sen mnoha mužů se rozplynul, když Eva letos v lednu přijela už jako mladá paní z romantického ostrova Mauricius, kde řekla »ano« svému vyvolenému Ivanovi Heckovi (38). Manželé tak stihli svatbu do roka a do dne od zásnub a ještě si to chvilku po příletu nechávali jako tajemství. Zářivý prsten na levém prsteníčku, ale na televizních obrazovkách vše prozradil.

Perkausová kvůli covidu uvízla na Maledivách

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.