Účastník drsného Survivora: Tohle je nevlastní bratr Perkausové! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 24. března 2023

Svátek slaví Gabriel, zítra Marián

Účastník drsného Survivora: Tohle je nevlastní bratr Perkausové!

Survivor
Survivor  (TV Nova)

Příbuzenský vztah drželi pěkně pod pokličkou. Nakonec ale vyšlo najevo, že Vladimír Čapek (44), bojující v Dominikánské republice o přežití v drsné reality show Survivor, je nevlastním bratrem primácké moderátorky a novopečené vdané paní Evy Hecko Perkausové (27).

Sourozenci mají stejnou maminku, ale jiného tatínka. Vladimír se živí jako IT konzultant a účastí v soutěži si splnil velký sen. „Byla bych nerada, aby si někdo myslel, že je v show díky nějaké protekci. Vybojoval si to naprosto sám a já mu moc přeji, aby si ten svůj sen užil,“ řekla webu Super.cz moderátorka Hlavních zpráv na Primě.

Démoni Drahokoupila: Odstoupil ze Survivor! A syn Horké čelí nadávkám antivaxerů

Video se připravuje ...

Ostatně tajemství umí Eva udržet dokonale! Povedlo se jí mlžit i o tom, že je už od 12. ledna vdanou paní. Svatbu měla s podnikatelem Ivanem Heckem (39) na ostrově Mauricius. Vše prozradila jen tak mimochodem během nedělního vysílání zpráv, když se představila novým jménem Eva Hecko Perkausová.



Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.