Hynek Čermák: Ztráta blízkého člověka | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

Hynek Čermák: Ztráta blízkého člověka

Hynek Čermák
Hynek Čermák (Foto – ČT a ara)

Je hotovo! Uznávaný slovenský režisér Peter Bebjak (51), který má mimo jiné na kontě úspěšný seriál Devadesátky, dokončil nový film Stínohra. Drama o muži, který opustí svou ženu a ona se stane tragickou obětí zločinu, zamíří už 7. dubna do našich kin.

A obsadil do něj slovenská i česká herecká esa. Hlavní role svěřil Milanu Ondríkovi (41), Hynku Čermákovi (49), Vladimíru Javorskému (59) a Kristýně Frejové (50). „Zaujal mě příběh a jistým způsobem i pohled na člověka, který prožívá něco, co, doufám, ne všichni lidé prožijí anebo budou nuceni prožít. A to je vyrovnávání se se ztrátou někoho velmi blízkého, ale s jistým pocitem viny, jako by bylo možné té ztrátě zabránit,“ prohlásil Bebjak, který se ve filmech či seriálech s kriminální tematikou našel.

Příběh Stínohry není vyprávěný jen přes jednu postavu. „Je to několik jednotlivých příběhů, které se spojí dohromady. Tím pádem zobrazujeme jednotlivé situace skrze pohledy zúčastněných. A tím také vzniká naděje, že ne všichni se s takovou tragédií vyrovnávají tak jako náš hlavní hrdina. Každý má jiný způsob a hledá jinou cestu,“ vysvětlil Bebjak, jehož společnost DNA Production se na filmu podílela také jako koproducent.

Krásná manželka Hynka Čermáka (48) Veronika (27) bez podprsenky: Nahota mi nevadí!

Video se připravuje ...

Hynek trénoval trénování

Michal, bývalá střední váha, má své nejlepší boxerské dny za sebou, žije staromládenecký život se psem Rockym. Bytostný sportovec, zastánce fair play. Zřídil skromný boxerský klub pro lidi, kteří nemají moc možností. A ve svém mikrosvětě je přísným, ale spravedlivým králem. „Michal Uter je chlapík, kterej celej život asi proboxoval a probojoval. Už si ale myslel, že bojovat nemusí, jenže v životě to chodí jinak. Je to chlápek, kterej má svoje pravidla a snaží se je za každou cenu dodržovat,“ říká o své postavě Hynek Čermák. Kdysi dělal bojové sporty, musado a judo, s boxem ale nyní začínal takřka od nuly. „Není mojí silnou stránkou, ale je vlastně některým bojovým sportům podobný. Neučil jsem se tentokrát jen box, ale také box trénovat, což je ještě těžší,“ popisuje Hynek Čermák a dodává: „Sport pro mne znamená možnost, jak překonat všechny bolesti a nemoci svého těla a stáří…“

KARLOS SHOW o tanci s Čermákem a Antošovou: Terminátor, Pulp Fiction a nahé holky

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.