Dcera Terezy Pergnerové se ozvala: Co si myslí o mamince? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. července 2022

Svátek slaví Jaroslava, zítra Patricie

Dcera Terezy Pergnerové se ozvala: Co si myslí o mamince?

Hvězda Mise nový domov Tereza Pergnerová: Válka s podvodníky!
Hvězda Mise nový domov Tereza Pergnerová: Válka s podvodníky! (Tv Nova, archiv)

Moderátorka Tereza Pergnerová (47) sama moc dobře ví, jaké to je mít dítě v pubertě. Její dcera Natálka (15) se stala součástí jejího podcastu O všem? O všem! Pergnerová si ji tam pozvala jako hosta a možná i ona sama byla zaskočená jejími názory.

Tereza se své dcery zeptala, jaké vlastnosti má na ní ze všeho nejradši a které naopak moc nemusí. Natálie odpovídala upřímně a nebrala si servítky. „No, tak na tobě mám ráda, že jsi upřímná, férová a víš, jak mi pomoct. A co na tobě nemám ráda? No, nemám na tobě ráda… já nevím, že se o mě moc bojíš, když víš, že se o sebe umím postarat, a víc věcí ti asi nemůžu vyčíst. To je asi všechno,“ pronesla téměř šestnáctiletá slečna.

Tereza Pergnerová po dvou letech ve společnosti! Vypadá nejlíp, jak kdy vypadala

Video se připravuje ...

Jde vidět, že si dcera své maminky váží a respektuje ji. Další otázka zněla, jaká by Natálka nikdy nechtěla být. „Jaká bych nikdy nechtěla být? Tak za prvé bych nikdy nechtěla být sama, prostě bez kamarádů, bez rodiny, to bych opravdu nezvládla, já potřebuji tu přítomnost těch blízkých. A za druhý bych nikdy nechtěla být neúspěšná nebo zkrachovat nebo takový věci, prostě. Protože mám své cíle a chci je dodržet,“ dodala cílevědomá Natálie, která se v životě očividně neztratí.

Lejla Abbasová popsala boj dcery (3,5) s dvěma zákeřnými nemocemi: Sestřelilo ji to!

Video se připravuje ...Přečtěte si
ejvm1712
25. 4. 2022 • 13:02

Terinko jdi do háje !

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.