Pergnerová před Slavíky pod tlakem: ZÁKAZ OD PARTNERA | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Pergnerová před Slavíky pod tlakem: ZÁKAZ OD PARTNERA

„Poslední tři měsíce byl velký tlak," popsala Tereza aktuální situaci na domácí frontě. Pergnerová se totiž rozhodla pro rekonstrukci přízemí svého domu. A do toho má v sobotu odmoderovat předávání Slavíků.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Frank Nitas
10. 11. 2022 22:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Zdena Landkammerova
10. 11. 2022 07:02

Kdo má výhrady,ať to nesleduje. Tereza je úžasná profesionálka a nevidím důvod,proč by nemohla moderovat. Na rozdíl od mnoha rádoby moderátorů,ona to umí. Přeji vše krásné,Terezko.

Jitka Kašparová
09. 11. 2022 19:17

Proč je v některých lidech tolik zloby a nepře­jícnos­ti..­..Te­reza je šikovná, zkušená a v nejlepších letech. Proč by nemohla moderovat jakýkoli pořad ? Já jí maximálně fandím i když to pro ni z hlediska kariéry žádná výhra není. Přeji jí i její rodině hodně klidu a radosti!

alexa-lexa
09. 11. 2022 08:27

No proboha, proč zrovna tahle se se.. do moderování slavíka?? Ta reklama na tuto událost, no spíš šílenou trapárnu, je opravdu děsná!!! Sokol a Háma s ní, tvl to je teda fakt děs!!!Ještě že se na to nekoukám!!

illenne
10. 11. 2022 09:32

alexa-alexa Ale, ale máte problém s moderátorkou Terezou Pergnerovou? Myslím si, že má více příznivců, než Vy. Pokud nebudete sledovat, tak proč se vyjadřujete. Tereza je profesionál, je sympatická, příjemná se spoustou empatie. S tím nic nenaděláte. Ona má totiž i srdce

alexa-lexa
13. 11. 2022 17:38

Tak jsem se nechala zlákat a na tu vaši "profesionálku" jsem se chvilku dívala. No to je tedy opravdu "PROFESIONÁLKA"!!! To co předvedla , když mluvila o Vémolových, to bylo teda opravdu profesionální!! Takhle někoho zesměšnit. Tohle je podle vás profesionalita?? To je pořádná UBOHOST !!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.