ZVLÁŠTNÍ JEDNÁNÍ BAGÁROVÉ: Změna jména! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 23. března 2023

Svátek slaví Ivona, zítra Gabriel

ZVLÁŠTNÍ JEDNÁNÍ BAGÁROVÉ: Změna jména!

Sestra Monika Bagárové překřtila Ruminku na Dášu
Sestra Monika Bagárové překřtila Ruminku na Dášu (Instagram)

Je celkem obvyklé, že děti dostávají přezdívky, kterých se nezbaví až do dospělosti. Často jde o zkomoleninu jména, vymyšlenou zdrobnělinu nebo patvar, kterým se dítko začne oslovovat samo, když se učí mluvit. V případě dcery Moniky Bagárové (27) a Makhmuda Muradova (32) ale došlo k trošku většímu procesu. 

Rok půl stará Rumia, která dostala jméno po babičce z Uzbekistánu, kde nikdy nebyla, už nosí úplně jiné jméno! V rodině Bagárové jí totiž začali říkat Dášo!

Bagárová o šatech na ples a novém sexy klipu

Video se připravuje ...

„Dneska jsem si uvědomila, že jsem Rumince trochu do jejího budoucího života zavařila. Od té doby, co jí říkám Dášo, tak už neslyším její opravdové jméno,“ svěřila se na instagramu půvabná Natálie Bagárová, mladší sestra Moniky.

Podle zjištění Blesku už Rumince nechala vytvořit tričko s nápisem „prostě Dáša“... „Ono to fakt bylo ze srandy, tak snad mi to jednou promine... No, co se dá dělat! Aspoň máš, DÁŠO, svátek!“ vzkázala své neteři.

Monika Bagárova poprvé se svou mlátičkou na plese! A v šatech za 170 tisíc korun

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.