Bagárová a Muradov zase spolu: Co smířilo mladý pár? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Bagárová a Muradov zase spolu: Co smířilo mladý pár?

Monika Bagárová opět září štěstím!
Monika Bagárová opět září štěstím! (Instagram, archiv)

Přestože zpěvačka Monika Bagárová (27) nahlas neřekla, že se vrací k MMA zápasníkovi Makhmudovi Muradovi (31), vše nasvědčuje tomu, že se vyčistil vzduch a jeho zálety jsou zapomenuty!

Bagárová totiž sdílela na Instagramu společnou fotku s dcerou Rumiou '(1,5) a napraveným Muradovem z hračkářství Hamleys, pod kterou připsala: „Hamleys Ruminka poprvé na kolotoči. eště eště .. mamiiiii,“ a dělá jakoby se nic nestalo. A to od dramatického prohlášení z prosince, kdy svoji sociální rodinu informovala o krachu vztahu, uplynul sotva měsíc.

SuperStar Jan Bendig v koroně nabral 15 kilo! Jak teď vypadá?

Video se připravuje ...

Zdroj z blízkého okolí páru prozradil, že Monika se vrátila zpátky z Brna do domu, ve kterém s Muradovem žili a podle všeho se blýská na lepší časy, neb se ani zápasník nijak nehrne do své rodné země! Všechen volný čas nyní oba věnují malé dceři, nicméně je vidět, že spolu netráví každou chvíli jen kvůli Rumie, ale i kvůli sobě.

Péče o malou Rumii: Přebaluje jen Monika, nebo přiloží Makhmud ruku k dílu?

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.