Cameron Diazová je stále pružná, ale... Polámal se andělíček! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 28. června 2022

Svátek slaví Lubomír, zítra Petr a Pavel

Cameron Diazová je stále pružná, ale... Polámal se andělíček!

Herečky Cameron Diaz a Drew Barrymore pojí dlouholeté přátelství.
Herečky Cameron Diaz a Drew Barrymore pojí dlouholeté přátelství. (profimedia.cz)

Vzpomínáte na agentku Natalii z akční komedie Charlieho andílci (2000)? Hrála ji tehdy Cameron Diazová (49) a byla pružná jako kočka, dokonalá atletka. Tou zůstala i v soukromí, jen si teď od většího pohybu musí dát pauzu, poranila si totiž pravou nohu.

Beverly Hills, 21. února 2022 - Jde pomalu, ale jistě

Ani ortéza na pravé noze nezabránila Cameron, aby si v kalifornském Beverly Hills oběhala nejnutnější nákupy. Před několika dny dělala na Instagramu reklamu svému vínu značky Avaline. „Snad to nemá po koštování vína,“ spekuloval jeden fanoušek.

Jako modelka, 2012 - Prostě sexy!

Předvádět prádlo a podvazky? Proč ne! Cameron k tomu má ty správné proporce, a tak bez problému potěší pánskou část svého publika. I dámy, pokud mají zájem o předváděné prádlo.

Sexy scény Cameron Diaz

Video se připravuje ...

 

Zkažená úča, 2011 - Nezapomenutelně sexy

Bikiny jsou samozřejmě nejžádanější, pokud jde o fotografie hollywoodských krásek. Ale u Cameron všem natrvalo utkvěla v paměti její vychovatelka mládeže z filmu Zkažená úča. Když se v sexy šortkách pustila do mytí aut, mohly oči vypadnout dospělým i studentům.

Miami Beach, Únor 2011 »Umí« i v bikinách!

Herečce tehdy bylo 38 let, ale na pláži v bikinách dokázala, že se za svoji postavu vůbec nemusí stydět. Perfektní figura jí ostatně vydržela dodnes, ale není to zadarmo. Denně běhá a cvičí. A neustále drží diety. Ale když na ni přijde lenivá nálada, klidně zůstane v posteli.

Zendaya na premiéře Spider Man

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.