Zoufalé volání o pomoc! Ze slov Gottové jde mráz po zádech | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. února 2023

Svátek slaví Jarmila, zítra Dobromila

Zoufalé volání o pomoc! Ze slov Gottové jde mráz po zádech

Gottová si nedá pokoj!
Gottová si nedá pokoj! (Martin Hykl, Herminapress.cz, Facebook)

Je to jen den, co nejstarší dcera Karla Gotta, Dominika (48) představila svou vložku v písni italského producenta Gabriela Grillottiho (60) a už je okolo pořádný poprask. Zatímco Grillotti se snaží patrně zviditelnit, Gottová doslova volá o pomoc - nebo to tak minimálně má vypadat.

Píseň hudebního producenta Gabriela Grillottiho budí minimálně rozpaky. Song s názvem Pro tebe je adresovaný přímo Karlu Gottovi. Největší otazníky však budí pasáž Dominiky Gottové. „Zůstala jsem sama a soudí mě, jsem nemilovaná. Když nevím, kudy kam, snažím se být jako ty. Uvnitř jsem stejná jako ty, v mém srdci je láska a vůle žít. Ale je těžké rozhodovat se sama,” recituje. 

Útok Dominiky na Ivanu v den premiéry! A Dáda se bojí mezi známé kvůli Felixovi

Video se připravuje ...

Těžko usuzovat, že jde srdcervoucí text z její hlavy. Gottová, která je dlouhodobě závislá na alkoholu a lécích, se tak sice možná může cítit, ale to neomlouvá důvod, proč nikdy nedokončila léčbu! Nutno také podotknout, že právě Mistr ji opakovaně podpořil nemalou finanční částkou, aby se postavila na vlastní nohy. Za svou pomoc sklidil jen snůšku pomluv v knize Dominiky Gottové, která byla tak nezajímavá pro všechny okolo, že sama nutila úryvky novinářům formou tiskových zpráv.

Bohužel vše budí jen velmi špatný dojem, jak vydělat na dobrém jméně jejího otce, k čemuž se nechává zneužívat i producentem, který je ve svém oboru úplný „no name“!

Nezbývá než doufat, že se extempóre Dominiky, která namísto tichého nenápadného návratu zase míří doslova z průšvihu do průšvihu, nepodepíšou na Ivaně Gottové (45) a dcerách Charlotte Elly a Nelly Sofie, případně na druhorozené dceři Gotta Lucii, které se skutečně zasloužily o budování odkazu Karla Gotta a podporují jeho dobré jméno v tom nejlepším slova smyslu!

Manžel Gottové u výslechu kvůli drogám! A románek Vágnera a Zagorové

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
svatadala
31. 1. 2022 • 09:48

Dejte už s Gottovou Dominikou pokoj, je to hnus číst. Kdyby přestala pít, hekat a začala někde řádně dělat, přišla by na jiné myšlenky a nedělala by dluhy. Sice říká jak tátu milovala a stále miluje a tak proč dělala a dělá tom tátovi jen ostudu?

-bello-
31. 1. 2022 • 01:37

AliAlice
-------
Naprosto vážně to myslím!
A to proto, že to vím.
A taky vím, že na pouhý metr od Ivany dělám já, že ji nevidím. Prostě mám k těmhle hloupým, starými pány vydržovaným slečnám neměnný postoj : " snaž se sebevíc, máš to marný"!
Obecně nemám náladu na hloupé lidi , protože je oboustranně vysilující hledat společné téma. Takže bych se nebavila ani s Dominikou, z té její blbosti bych byla nemocná.
Neznamená to ale, že do Dominiky může tím pádem každý kopat!
Dělá věci, které bych já v životě neudělala, ale jedná z ublíženého pocitu křivdy.A mně je úplně jedno jak moc ona otřese " Bertramkou "
Gott byl chvílemi taky pěkný hajzl. ( O tom žádná!)
Tak nějak shrnuto.

---------------------

jity
30. 1. 2022 • 12:37

Toto Dominice nepřejme, ale především se o to postará ona. Bulvár ji spíše podporuje finančně. škoda zprackaného život prolitého alkoholem. Už přece na léčení byla a nic?

donypan
30. 1. 2022 • 12:27

Chtěl bych být špatným prorokem,ale tu holku čeká stejný osud jako Bartošovou.Bulvár a lidi se o to postarají.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.