Co prozradil dokument o Gottovi? TAJNÁ MILENKA ŠTAIDLA! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 29. května 2022

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Co prozradil dokument o Gottovi? TAJNÁ MILENKA ŠTAIDLA!

1967 (zleva): Ladislav Štaidl, tanečnice Lisa, zpěvák Roger Miller (†56), Rogerova přítelkyně, Karel Gott
1967 (zleva): Ladislav Štaidl, tanečnice Lisa, zpěvák Roger Miller (†56), Rogerova přítelkyně, Karel Gott (Foto Karel Gott Agency, ara)

Dosud utajovaná láska! Žena, která na turné v Las Vegas v roce 1967 okouzlila Ladislava Štaidla (†75), se přitom měla stát jeho manželkou. O tanečnici Lise Medfordové (79) psal muzikant dokonce mamince Miloslavě (†89) do Československa. Už slyšel znít svatební zvony...

Fotka ze slavného turné Karla Gotta (†80) se v sobotu večer na ČT 1 objevila ve filmu Karel a diváci nejspíš vůbec netušili, kdo na ní kromě Slavíka a jeho dlouholetého kapelníka vlastně je. „Můj budoucí se svou tehdejší,“ říká k fotce vtipně exmanželka Aňa Štaidlová (75). „Když kamarádi viděli fotku v televizi, hned mi volali. Mysleli, že jde o modelku Twiggy. Opravdu tam jistá podoba je. Ale byla to tanečnice z Las Vegas,“ upřesnila.

Štaidl měl přání, které si nestihl splnit. A Farna ukázala nové tělo. Jak to dokázala?

Video se připravuje ...

Lisa Medfordová, která s kolegyněmi tančila při jejich vystoupeních, Štaidla naprosto okouzlila, byla z toho láska jako trám. Tanečnice sice nebyla volná, ale kvůli charizmatickému českému muzikantovi se rozvedla. „Láďa poslal její fotografii mamince Milušce s tím, že se s ní ožení,“ vzpomíná Aňa. Nakonec ale po několikaměsíční známosti ze svatby přece jen sešlo a Štaidl se s Gottem a ostatními hudebníky vrátil domů. Rok po smrti svého bratra textaře Jiřího (†30) si vzal právničku Annu rozenou Pleskotovou.

Leoš Noha čeká dva roky na nové srdce! A slzy Dády pro rodinu Štaidlových

Video se připravuje ...

Měl slabost pro umělkyně

Přítelkyně lovil Ladislav Štaidl převážně v showbyznysu: Pavlína Filipovská (80), Eva Pilarová (†80), Jitka Zelenková (71), Yvonne Přenosilová (74), Iveta Bartošová (†48), Dara Rolins (49). Jen jeho jediná manželka a poslední přítelkyně Míša měly normální občanská povolání. Anna je právnička a Michaela zdravotní sestra.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.