Atentát na finále StarDance: Viník se kaje | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Atentát na finále StarDance: Viník se kaje

Všichni účastníci StarDance
Všichni účastníci StarDance  (Česká televize)

Koronavirus zasáhl i do velkého finále StarDance! Odstavil totiž z přímého přenosu tři tanečníky hvězd. A vše způsobil partner Simony Babčákové (48). V sobotu před generálkou totiž vyšel Martinu Prágrovi (27) pozitivní test na covid-19, a to byl doslova atentát na celé grandiózní finále.

A jelikož několik hodin před tím měl Martin setkání s dalšími (neočkovanými tanečníky – pozn. red.), smetlo je to také. „Jedno je jisté. Jsme covidoví vítězové této řady StarDance (Simona Babčáková ho měla krátce po začátku soutěže – poz. red.). Mrzí me, že jsme se nemohli rozloučit posledním tancem, ale nebojte, naše taneční kariéra ještě někončí,“ napsal a velmi se omlouval. 

Změna finále Stardance, promyšlený tah ČT? A Rolins o vztahu s Nedvědem

Video se připravuje ...

„Co mě mrzí více, je to, že kvůli mně sedí doma i mí parťáci Dominik Vodička a Robin Ondráček. Omlouvám se i vám, holky – Terezo Černochová a Mariko Šoposká, že je tam nemáte u sebe a neoslavíte tu společnou radost z tance a přátelství,“ dodal Prágr.

Podle informací Aha! prý může za celou situaci večírek tanečníků před finále, kdy byli všichni blízko sebe. Hromadný valčík si nicméně nakonec alespoň Tereza Černochová (38) zatančila. Andrea Hlaváčková (35) jí půjčila svého tanečníka Michala Necpála (34) a nechala si jeho bratra Jakuba. Ten právě za Michala kvůli covidu během StarDance dvakrát zaskakoval. Šťastní moderátobyli pochopitelně rádi, že i přes problémy dotáhli letošní ročník do zdárného konce. „Nevěřili jsme tomu, že se to povede. Zadařilo se, v což jsme nedoufali,“ prohlásili v závěru přímého přenosu Tereza Kostková (45) a Marek Eben, který přímo v den finále oslavil 64. narozeniny.

Hegerová ve vězení kvůli otci Gotta! A Otazníky kolem Abrháma

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.