Drama před finále StarDance! Přísný zákaz jednoho ze soutěžících | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Drama před finále StarDance! Přísný zákaz jednoho ze soutěžících

Všichni účastníci StarDance
Všichni účastníci StarDance  (Česká televize)

Jedenáctý ročník StarDance včera dospěl do svého finále! V něm zazářila i farářka Martina Viktorie Kopecká (35), kterou před přímým přenosem velmi potrápily bolesti nohou a také velmi přísná smlouva, kterou má s ČT uzavřenou. Vítěz nebyl do uzávěrky znám.

Jak se podařilo Nedělnímu Aha! zjistit, na Martinu se během podzimu, kdy v show účinkovala, začala obracet řada společností s nabídkami na reklamu. A farářka Církve československé husitské některým z nich nechce odolat. „Smlouva, kterou má s ČT, potažmo produkcí StarDance, jí ale během vysílání pořadu zakazuje účinkování v televizní reklamě. Je to krytí, aby na základě peněz, které do ní ČT investuje, nezískávala paralelně finance jinde,“ prozradil zdroj ze zákulisí.

Změna finále Stardance, promyšlený tah ČT? A Rolins o vztahu s Nedvědem

Video se připravuje ...

Martina tak podle něj v týdnu před finále odložila podpis reklamní smlouvy s firmou, která se věnuje životnímu stylu. „Sice by do finále nestihla natočit žádný reklamní spot, ale nechtěla si před koncem StarDance přidělat problémy,“ dodal. Reklamu na svých sociálních sítích smlouva se StarDance nikomu nezakazuje a toho Kopecká ihned využila a jednu z nich včera zveřejnila. „Děkuji za nádherné a vzácné věci, raduji se z nich a pomůžu je Ježíškovi zabalit pod stromeček,“ připsala k reklamním snímkům zveřejněným s podtitulkem „placené partnerství“ Martina. Vítěz StarDance byl známý až po uzávěrce tohoto vydání Nedělního Aha!.

Hegerová ve vězení kvůli otci Gotta! A Otazníky kolem Abrháma

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.