Vladimír Polívka se při natáčení zamiloval: Jeho láska má... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 23. května 2022

Svátek slaví Vladimír, zítra Jana

Vladimír Polívka se při natáčení zamiloval: Jeho láska má...

Vladimír Polívka
Vladimír Polívka (Botanická zahrada Praha)

Stačil jediný pohled a fešák Vladimír Polívka (32) byl ztracen. Fenka Gi, kterou při natáčení seriálu Polda překřtil David Matásek (57) na Schimanského, okouzlila svým kukučem celý štáb. „Nejlepší pes na natáčení, kterého jsem zažil,“ tvrdí syn Bolka Polívky (72) a Chantal Poullainové (65).

Psí šampionka v agility, což je něco jako psí parkur, zkouška hbitosti, nemusela při natáčení skoro používat tlapky. Polívka i Matásek ji ochotně nosili v náručí. Šla z ruky do ruky. „Když jsem četl scénář, myslel jsem chvíli, že by to mohl hrát můj boxer Bešamel. Ale ona byla nejlepší policejní pes,“ chválil Vladimír fenku Gi, kterou v seriálu najde na ulici a marně hledá jejího paníčka. Coby představitel policisty Vojty řečeného Junior ocenil, že si psí kráska zahraje i v dalších dílech.

Vladimír Polívka konečně promluvil o přepadení. A vyčítal Gott Ivaně svatbu ve Vegas?

Video se připravuje ...

Dnes naposled

Dnešní Polda je letos poslední, ale diváci se už mohou těšit na další, protože se natáčejí další příběhy. Hned na počátku ledna odjíždí štáb a herci pracovat do Jizerských hor.

Bolek Polívka s rodinou na premiéře filmu Karel: S Gottem jsem zpíval v Manéži!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.