Zoufalá Kubišová terčem útoku! Obtěžování bez konce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. července 2022

Svátek slaví Jaroslava, zítra Patricie

Zoufalá Kubišová terčem útoku! Obtěžování bez konce

Listopad 2019 - Marta Kubišová
Listopad 2019 - Marta Kubišová (Michal Protovanský, Mária Rušinová)

Hrdinka sametové revoluce, zpěvačka Marta Kubišová (79), se ještě teď vzpamatovává ze zlých manipulací, které ji přivedly do vleklých problémů. Kdyby nebylo přítelkyně, bůh ví, co by se stalo.

Kubišová totiž stejně jako mnozí naletěla náhončím firmám a nechala se zlákat k přechodu k Bohemia Energy, která zkrachovala. „Jsem bohužel neopatrná a nechala jsem se přemluvit, abych k nim přešla. Bloudil nám tu po domě nějaký mladý muž a nakonec se mu povedlo to, že jsem k nim přešla. Říkala jsem mu, že jsem pomalá a nechci nic vyřizovat, ale přesvědčil mě, že vyřídí vše za mě,“ řekla posmutněle eXtra.cz. A kolečko problémů se začalo roztáčet.

Covid stále ve Stardance, kdo přijde o další kolo? A Kubišová šíleně trpí

Video se připravuje ...

Kubišová totiž přiznala, že se jí za dobu kariéry  nepovedlo vytvořit si dostatečný finanční polštář a že by pro ni navýšení cen za energie mohlo být fatální. Naštěstí má ale dobrou přítelkyni, která včas zasáhla a hrozbu toho, že bude zpěvačka na mizině, zvrátila. 

„Převod mi zařizuje kamarádka. Ta mi to má vyřídit u Pražské energetiky. Naštěstí první záloha byla nízká, ještě o něco menší, než byla u Bohemia Energy. Kdybych tedy teď měla platit násobky dodavateli poslední instance, byl by to problém. To se naštěstí nestalo,“ přiznala.

17. listopad 1989: Rekonstrukce událostí - co vše se dělo?

Video se připravuje ...Přečtěte si
hanecek
13. 12. 2021 • 19:16

Stále hledám, v čem spočívá její "hrdinství sametové revoluce"! V dopisu řediteli pražské ZOO po záplavách? Nebo "Ať mííír dáál přicházííí...."????

mord
13. 12. 2021 • 16:06

Mbmb ber ty léky pravidelně smudlo. Tohle je des

mbmb
13. 12. 2021 • 12:46

Marta nikdy neplakala ! Naše mami přijela do Rakouska ani ťuk německý a mladý muz si vyzvedl syna 10 let prý na hřiště. Baba měla instruktáž nikomu neotvirej ,nikdo ti nenese peníze! Na hřišti nikdo nebyl v té době jezdili z NL krást děti pro porno .Pak jsme syna našli u katolíků nedaleko od nás.Babka se nudila a tak smejdila po duplikaci a dělala peklo

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.