Neuvěřitelná proměna Petra Nárožného: TO MUSÍTE VIDĚT! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 24. ledna 2022

Svátek slaví Milena, zítra Miloš

Neuvěřitelná proměna Petra Nárožného: TO MUSÍTE VIDĚT!

Takhle se loučil po 41 letech s Činoherním klubem.
Takhle se loučil po 41 letech s Činoherním klubem. (Foto Aha! – Mária Rušinová, Tonda Tran, ara)

To není scéna z Divadla Járy Cimrmana, i když to tak vypadá. Petr Nárožný (83) si v seriálu Hvězdy nad hlavou navlékl ženské šaty a paruku. Z doktora Mrázka je chůva. „To byl moment v natáčení, kdy se mohlo jaksi prásknout do koní a povolit otěže,“ řekl k tomu herec.

Rozšafný doktor Otakar Mrázek v podání Petra Nárožného se každý rok v Poběžovicích účastní místního divadelního představení Romeo a Julie. Hraje starého Kapuleta, jenže letos se nedaří Veronice Khek Kubařové (34) coby učitelce Pavlínce dát divadelní soubor dohromady. Hrát tak bude, kdo má ruce a nohy, a je jedno, koho. Nárožný proto skončil jako Juliina chůva.

„Zcela vědomě jsem to mohl napálit a hrát to víc jako legraci. Navíc snaživí ochotníci, když chtějí pobavit, tak se přesně takhle chovají, přehrávají... Tak jsme přehrávali dost. Ve výsledku je ta scéna v seriálu vlastně krátká, ale bavila nás,“ přiznal Nárožný. Diváci, kterým obyvatelé Poběžovic přirostli k srdci, by si měli pomalu chystat kapesníky, protože v pondělí Prima vysílá už předposlední díl seriálu, který láká k obrazovkám milion diváků.

Tanečník Marek Dědík roztančí Hvězdy nad hlavou

Doktor, který hladí po duši

Postavu, kterou hraje Petr Nárožný, by si přál asi každý. „Měl by to být takový čapkovský typ, který ještě večer před operací přijde k vám, sedne si na postel a řekne, že to bude dobrý. Že on má taky starosti, že mu třeba utekla dcera s komedianty, že má taky svůj život. Tak vás nějak pohladí po duši. Ví, že i lékařovo slovo léčí,“ říká herec.

Rozzářená Kostková přiznala, jak si v karanténě užívala: Cítila jsem se víc ženou!Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.