Lucie Šlégrová o panických stavech manžela: Začne se fyzicky potit | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 23. ledna 2022

Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

Lucie Šlégrová o panických stavech manžela: Začne se fyzicky potit

Lucie Šlégrová předvedla své křivky na módní přehlídce.
Lucie Šlégrová předvedla své křivky na módní přehlídce. (Marek Pátek)

Touto fobií trpí asi mnohem víc mužů než jenom hokejista Jiří Šlégr (50). Jeho manželka, Miss z roku 2005 Lucie Šlégrová (39), práskla, z čeho se Jiřímu rozklepou kolena a polije ho pot – jsou to nákupní centra!

Vánoce už klepou na dveře a většina z nás už začala shánět vánoční dárky pro naše nejbližší. Výjimkou není ani modelka Lucie Šlégrová (39), která chce obdarovat nejen své tři syny, ale pochopitelně i manžela Jiřího Šlégra (50). Kupodivu každý rok přesně ví, čím své lásce udělá radost.

Nejvnadnější miss Lucie Šlégrová: Nesnesitelná bolest hlavy a nečekaná diagnóza!

„Nakupovat dárky pro Jiříka je vlastně jednoduché. On nesnáší obchodní domy, když přijde do obchodu s oblečením, tak se začne fyzicky potit a musí pryč, on má opravdu z obchodů nějaké panické stavy,“ pronesla Lucie se smíchem pro web ŽivotvČesku.cz. „Já už vím, že Vánoce jsou ideálním časem, kdy mohu Jirku hezky obléknout od hlavy k patě. Nakupuji tedy ve velkém bundy, košile, kalhoty, boty,“ dodala. Vyhrají tím vlastně oba, hokejista se vyhne svým psychickým atakům a modelka má každý rok o dárky postaráno.

Nejvnadnější miss Lucie Šlégrová má čtyři chlapy v chalupě: Hodně křičím, přiznala!Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.