Svátky Vojnara s Vondráčkovou? Zatím nemá smysl nic plánovat | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

Svátky Vojnara s Vondráčkovou? Zatím nemá smysl nic plánovat

Lucie Vondráčková s Petrem Vojnarem
Lucie Vondráčková s Petrem Vojnarem (CNC_David Kundrát)

Kolem vztahu Lucie Vondráčkové (41) a Petra Vojnara (45) visela ještě donedávna spousta otazníků. Teď se jim podařilo všechny pochyby o krachu jejich vztahu rozprášit! Mluví o společných Vánocích.

Jejich vztahu nikdo nedával moc šancí. Nedávno ještě vznikly spekulace o tom, že zpěvačka Lucie Vondráčková (41) s moderátorem Petrem Vojnarem (45) už pár netvoří. Oni se tomu ale tiše smáli. Nedávno se objevili na křtu charitativního kalendáře Pes a celebrita a láska z nich doslova sršela. Prozradili i co plánují na letošní Vánoce.

Petr Vojnar promluvil o rozchodu! A s Luckou vše předvedli i názorně

„Zatím nemá smysl nic plánovat, o to je to jednodušší, že se člověk jako každý rok nestresuje už od října, protože stejně neví, co bude. Teplo by mi nevadilo, ale úplně nejsem typ, že bych musel na Vánoce někam pryč. Mám rád Vánoce v Praze, já si raději lehnu k pohádkám doma,“ prozradil Vojnar pro web Super.cz. Dodal také, že s Lucií by na Štědrý den chtěli být spolu, ale raději si nedělají moc nadějí. Přeci jen koronavirová opatření se zpřísňují a bůhví, jak to nakonec bude.

Lucie Vondráčková: Jsem nadopovaná divadlem!Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.