Křížková ze Sama doma: Dárek od manžela z vězení | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Křížková ze Sama doma: Dárek od manžela z vězení

David Křížek poslal svým dětem z vězení vánoční dárek
David Křížek poslal svým dětem z vězení vánoční dárek (Instagram)

Letošní Vánoce bude Lucie Křížová (37) poprvé trávit bez manžela, jachtaře Davida Křížka (49), který si odpykává trest za úvěrový podvod. Moderátorka ho pravidelně ve vězení navštěvuje a nyní od něho dostala ten nejkrásnější vánoční dárek...

Dvě labutě – černou a bílou. Jachtař je vyrobil pouze z papíru. „Není jisté, zda nám vyjde další návštěva do Vánoc, tak mi raději už teď předal dárky pro děti,“ napsala královna krásy z roku 2003 ke snímku neuvěřitelně propracovaných labutí.

„Vím, že žádný jiný dárek, který letos Lola s Davídkem dostanou, v sobě neskrývá tolik hodin práce, tolik myšlenek a tolik lásky,“ dodala moderátorka, která nelehké období zvládá statečně a nepřestává věřit, že se manžel, se kterým má dceru Lolu (4) a syna Davida (9), vrátí z vězení dříve než za soudem odklepnuté 3,5 roky.

Dokument o Gottovi děsí přátele. A Křížková bez manžela a vážně nemocná



Přečtěte si
14TONY
1. 12. 2021 • 17:09

Bylo by možné, neinformovat lidi, co dělá nebo nedělá, tahle rodina zlodějů? Ona také kradla! Napište sem, až zaplatí lidem, to, co jim ukradli! Stačí, že jí dávají do pořadu "Sama doma", no, těch zlodějů tam zaměstnáváte víc, že!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.