Potetovaný šmoula: Marcela z Ulice k nepoznání! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Potetovaný šmoula: Marcela z Ulice k nepoznání!

Anna Klausnerová změnila image.
Anna Klausnerová změnila image. (blesk)

Anna Klausnerová (23) se před čtyřmi lety představila v Ulici coby pečlivá studentka Marcela trpící poruchou příjmu potravy. Ze seriálu nicméně odešla a rozhodla se rozšířit si obzory za velkou louží, nikoli jako herečka, nýbrž jako au-pair. Dnes by v ní však zakřiknutou Marcelu poznal málokdo…

Kariéru herečky odložila Anna Klausnerová stranou. Místo toho se chopila příležitosti v Americe, do které vycestovala za účelem hlídání malých dětí. Zdokonalit se v anglickém jazyce v dnešní době rozhodně není na škodu, stejně jako pracovní zkušenost v zahraničí. Na první pohled by se ovšem člověk možná zarazil, jelikož nadějná herečka radikálně změnila image a od prototypu chůvy má tedy velmi daleko!

Anička své kdysi červené vlasy zkrátila, přidala krátkou ofinku a šla namodro. K tomu si nelze nevšimnout, že její ruce zdobí velká tetování. Herečka se americkému prostředí, které je o něco méně stereotypní než některá evropská místa, přizpůsobila velice rychle. Z něžně působící dívky se stala drsná rebelka, která má ke své roli začínající baletky hodně daleko!

Anna Klausnerová - focení Blesk magazínPřečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.