Dáda jako znovuzrozená! Tak super už Patrasová dlouho nevypadala | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. února 2023

Svátek slaví Hynek, zítra Nela

Dáda jako znovuzrozená! Tak super už Patrasová dlouho nevypadala

Felix si ohledně své manželky nebere servítky.
Felix si ohledně své manželky nebere servítky. (Blesk)

Hvězda dětských posluchačů ukázala, že když chce, tak to jde. Na představení nové kosmetické značky dle webu Expres.cz všem vyrazila dech!

Nejenže přišla výrazné štíhlejší, ale také údajně oplývala tak dobrou náladou, jako už dlouho ne. Neměla problém se s kýmkoliv bavit a nešetřila úsměvy. Vadou na kráse dle uvedeného webu bylo jen to, že si údajně neodpustila nějakou tu sklenku šumivého vína. Jenže: Opravdu si ji nemůže dopřát?

Dagmar Patrasová: Pravda o mém pití! A co říká na srovnání s Bartošovou?

Video se připravuje ...

Podle stále ještě manžela Felixe Slováčka rozhodně ne. „Patrasová je alkoholička, musí se jít léčit. Jinak s ní nechci mít nic společného. I děti o ni mají strach a snaží se ji přemluvit, aby se šla léčit, ale ona nechce,“ řekl před časem pro Expres.cz známý saxofonista. Dáda se ale od jeho tvrzení naprosto distancuje. Pravdu tak stále znají jen oni dva. Možná se ale časem „odkope“.

Aničky křest: Táta přišel, mámu nepozvala! A proč František vydělával více než Jan

Video se připravuje ...Přečtěte si
luppe
13. 9. 2021 • 17:21

Ten žabák vyvalenej může tak akorát držet hubu. Která by z takového kurevníka nezačala chlastat. Ta by musela být svatá 😂

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.