Anna Slováčková stojí za tátou. Z Dády mluví alkohol! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

Anna Slováčková stojí za tátou: Z Dády mluví alkohol?

Anna a Felix jsou za jedno. Dáda musí na léčení!
Anna a Felix jsou za jedno. Dáda musí na léčení! (Instagram- Anna Julie Slováčková)

Málem to vypadalo, že se Felix Slováček (78) po rozchodu s výtvarnicí Lucií Gelemovou (38) vrací domů. Ovšem on sám to ostře vyvrátil. Vyjádření Dády Patrasové (65) označil za výmysly, které jsou výsledkem hereččiny závislosti na alkoholu. Teď se za něj postavila i dcera Anička. 

„Rekonstruujeme nějaké místnosti, Felix dohlíží na řemeslníky. Doteď chudák plel i zahradu, ale já už jsem sehnala dvě zahradnice, které nám to tu dají dohromady a snad se budou potom i starat,“ vyjadřovala se nedávno Dáda o svém manželovi. Tvrdila také, že ji manžel denně navštěvuje a vytvořila dojem, že se vše vrací do starých kolejí. 

Alkohol, demence! Podle Felixe jde Dádě o život! A Batulková o nemoci dcery

Felix na její tiskové prohlášení reagoval rychle. A taky z ostra. Dádu označil za alkoholičku, která by měla jít nutně na léčení, protože už nedokáže vyhodnotit realitu. Její hlava produkuje čisté nesmysly. „Nejsem si jistá, jestli máma řekla vše, co bylo napsáno, ale s tátou ve většině věcí souhlasím. To je vše, co bych k tomu řekla,“ prozradila Blesku Anna Slováčková (25). 

Slováček také označil situaci v rodině za kritickou. Anička na Dádu podle jeho vyjádření musela volat opakovaně záchytku. Hvězda seriálu Návštěvníci ale ze zařízení vždy utekla. Nyní rodina přemýšlí, jak vzpouzející se Patrasovou přimět k léčení. Obávají se nejhoršího. 

Felix bouchl do stolu: Dáda musí na léčení! A dcera Gondíkové po operaci srdce

 Přečtěte si
Baldedash
18. 10. 2021 • 21:54

Ne - slavná Anna Julie Slováčková prachy jí nesmrdí ? Ať už drží pusu a nekecá do médií takový hovadiny

-bello-
8. 8. 2021 • 21:54

xviktorie
ani na vteřinu nepochybuju, že dobrou a starostlivou mámou byla!To o otci Aničky , že by jako ego - já Slováček myslel na děti se říct nedá.A nemyslel ani na manželku a pelešil se rád za zády s kdejakou celý život.Bohužel ne potají a tak devastoval duši holt té zamilované Patrasce.
Jenže i ta dobrá máma Patraska má jen jistý práh , kdy zvládá .A doléhá to na ni a pak hledá útěchu a klid ve flašce.
Takže ono to není jednoduché.
Kdyby měla sílu se s ním rozejít, nepila by.Anebo jinak-kdyby našla sílu se léčit, pak by se rozešla a měla klid.

-bello-
8. 8. 2021 • 21:47

Anička si to mohla nechat pro sebe , protože tatík se tahal se štět-kou , která o její mámě vykládala hrůzy a malovala neumělé ( o to ještě horší ) malůvky . Např. s lejnem na hlavě atd.

Alva
8. 8. 2021 • 18:19

Je to stále dokola, koho to už zajímá, je to jejich život a nechápu, že se ženské o Felixe přetahují.

aveneta
7. 8. 2021 • 18:06

Jo problémy "celebrit"takový "Franta s Kolbenky" má zcela jjiné smýšlení o životěJo věřím, že Dáda své problémy řeší alkoholem prostě tak oblbnout hlavu v pocitech. Ale i pro Dášu či Felixe platí dvě základní věco....jejich *** smrdí a půjdou do krechtu/tedy zemřou/ to jsou dvě spravedlnosti všech lidí

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.