Šafářová s Plekancem štěstím bez sebe: Dceruška jim plní sny! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 6. října 2022

Svátek slaví Hanuš, zítra Justýna

Šafářová s Plekancem štěstím bez sebe: Dceruška jim plní sny!

Lenošení na dovolené? U Šafářové s Plekancem neexistuje!
Lenošení na dovolené? U Šafářové s Plekancem neexistuje! (koláž BLESKsport)

Ačkoliv maminka malé Leontýnky dala spohem tenisu už před dvěma lety, život bez pohybu si Lucie Šafářová (34) neumí představit. Stejně tak její partner Tomáš Plekanec (38). A jak je známo, příklady zkrátka táhnou. Proto má i jejich dcerka ke sportu „našlápnuto“.

 „Rodiče by měli dětem vypnout televizi, odehnat je od počítačů a poslat je sportovat,“ nechala se slyšet v rozhovoru pro Super.cz Šafářová. A zřejmě to u nich doma tak i funguje. Malá Leontýnka totiž prý napodobuje přesně to, co od rodičů zná: „Opakuje všechno, co vidí, po nás. Občas dělá kliky, občas tahá Tomovy posilovací gumy, rakety samozřejmě taky. Vypadá to, že ji sporty budou bavit, je velmi akční dítě a já budu jen ráda, když bude dělat jakýkoliv sport,“ zadoufala Lucie Šafářová.

7 pádů Honzy Dědka: Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová: Jak pokračují přípravy na svatbu?

Video se připravuje ...

Podobně to vnímá i tatínek jejich společné dcerky Tomáš Plekanec. „Jako dítě jsem neměl žádné počítače, iPady, všechno to, co teď děcka běžně mají, tak jsem lítal po venku a sportoval. Pobyt venku a sport byl tak pro mě běžné trávení volného času. A musím říct, že na to vzpomínám a jsem vděčný, že jsem ta generace, která tohle všechno ještě stihla,“ uvedl Plekanec s dovětkem, že jeho doma do sportu nikdo nutit nemusel.

V jedné věci má tenistka navrch. Lucie Šafářová prozradila, jak drtí Plekance!

Video se připravuje ...Přečtěte si
fany22
30. 7. 2021 • 14:20

minalepa : Mohla bych se, prosím, zeptat na Vaše vzdělání ? Vaše moudra a rady, jak se kdo má věnovat dětem, nějak míjejí cíl. Neznám jedinou matku, která tak často opouštěla malinké děti, jako Vondráčková. I o Vánocích, a běžně na týden, dva. A jen kvůli své zábavě.
Tak se zklidněte, a běžte podkuřovat Lucince na fb, jak je vzdělaná, krásná, pracovitá a hlavně výborná matka. Dost názorně nám to předvedla. A její věc ( a bohužel i Plekance ) to byla jen do té doby, než začala hrát ty komedie, dělat ze sebe mučednici, a než jste začali vy, nesoudní patolízalové, tuhletu hnusnou válku.

kalenda
29. 7. 2021 • 23:11

Třeba bude hrát tenis a bude ůspěšná,jako Šafi.Po rodičích má v genech houžev­natos­t,pra­covi­tost,c­ílevě­domost a smysl pro fairplay.Chlapečci budou velcí intoši,budou třeba poskakovat a hopsat,zpívat a klipovat.Sport je totiž velká dřina a odříkání.

evikova
29. 7. 2021 • 17:57

Knedlíci? Ty si dovolíš takto vyjadřovat o synech úžasného sportovce Plekyho? Ostatně dcerka těch dvou luxusních sportovců zatím tedy jako knedla skutečně vypadá, ale to se poddá, poroste a možná skutečně bude jednou hrát hokej jako táta

evikova
29. 7. 2021 • 17:53

Fančo, vždyť ty urážíš a pohrdáš na každém kroku u každého článku LV, tak proč najednou tolik ohledů a pokory? Ty sis něco vzala na zklidnění?

fany22
29. 7. 2021 • 11:29

Ale že právě o ty hnusné peníze se Vaše modla tak rvala!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.