Dámy, přiučte se! Šafářová si Plekance rafinovaně »pojistila« | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 5. prosince 2022

Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš

Dámy, přiučte se! Šafářová si Plekance rafinovaně »pojistila«

Bývalá tenistka stojí nohama pevně na zemi, a přestože jsou spolu s Tomášem Plekancem (36) šťastní a spokojení, Lucie Šafářová (33) dobře ví, že to tak nemusí být napořád. Z toho důvodu neusnula na vavřínech a maká!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

abil
23. 02. 2021 14:10

Ono se te slecne snadno tohle vsechno dela, kdyz jsou spolu ne moc dlouho a navic maji na sebe cas, protoze jsou vicemene doma. Kdyby mela svoji karieru a on hral hokej v Kanade, tak by jejich souziti vypadalo uplne jinak. Ona vi, ze se musi poradne snazit, aby mu ho neodvedla nejaka jina, jako to udelala ona.

Dianthos
08. 08. 2021 15:01

Nesmysl. Ona ví, že je to nejlepší, co ho v životě potkalo. Že si výborně rozumějí a doplňují se. Nemá se vůbec čeho bát. A o tom snažení píší novináři. Ona si prostě žije svůj život, na jaký je zvyklá. Domov s láskyplnou rodinou a chutnou kuchyní a sport.

Alva
23. 02. 2021 10:27

To milostivá vymyslela sama, ty rady?, to je u většiny žen normální, já nikdy! neměla doma tepláky a i s košem jsem šla slušně upravená, o muže je třeba se starat a nějaká mladice, která rozbila manželství chce někomu radit?

fany22
23. 02. 2021 15:07

Alva - Ne. Ty rady nevymyslela. Pouhý bulvární článek. Ona cvičí, protože ji to těší. A dokonce to těší i některé další, a následují ji, představte si.
A že je třeba se o muže starat, milá zlatá, s tou radou jste se trochu zpozdila. To jste měla poradit Vondráčkové, když už se o sobě domýšlíte, že na to máte.

minalepa
23. 02. 2021 09:58

Celý článek je ubohý. Pokud ho prodala Safina bulváru, pak je to směšné. Pokud se podívám na Plekancovu ex, to je krásná, talentovaná a inteligentní žena, a Safinu musím konstatovat, že je "šťastný " s podprůměrem. A charakter je ještě horší.

kalenda
24. 02. 2021 09:31

Proč by prodávala článek do bulváru?Prodává se jen Lucina a snaží se všude vecpat,aby ji bylo vidět.Šafi je sportovkyně a cvičí,aby se udržela v kondici.Lůca se maluje,aby vypadala krásná.Pouze na fotkách,jinak už ten zub času na ní pěkně hlodá.Talent nemá,tak bude diblíkovat v klipech do důchodu.

minalepa
23. 02. 2021 09:58

Celý článek je ubohý. Pokud ho prodala Safina bulváru, pak je to směšné. Pokud se podívám na Plekancovu ex, to je krásná, talentovaná a inteligentní žena, a Safinu musím konstatovat, že je "šťastný " s podprůměrem. A charakter je ještě horší.

AliAlice
24. 02. 2021 16:42

minalepa...No ty kritičko Šafářové,ta nemusí na rozdíl od Vondráčkové nic prodávat bulváru...ta s každým jejím rádoby kvikáním ..musí honem sdělit,co za hovadiny zase natočila,a jak ohromí veřejnost...ale bohužel....I když si vybírá zpěváky, /aby ji bylo vůbec slyšet / tak se žádné ovace nekonají. A ještě Šafářová je příjemná normální holka,která nepotřebuje štáb maskérů, a brejlí na čelo,aby se mohla předvádět na veřejnosti...

lekno
22. 02. 2021 22:12

Rafinované mi to nepřijde, když Lucie Š. pravidelně cvičí.. Proč by si něčím takovým měla pojisťovat Tomáše Pl., když sport byl pro ni přirozená součást života v podstatě již od dětství.. Vypočítavá rafinovanost od ženy púsobí hlavně na muže, kteří se cítí jako machové. A taky proto nedokážou vnímat skutečné vnitro člověka, chybí již to cítění. Myslí si, že mají vše pod kontrolou a žádná s nimi nedokáže manipulovat.. Žena je pro ně obvykle jenom tovar a užívají si ho dle svých potřeb. Všechno se dá koupit – jejich názor. Ale tak to vždycky nebýva.. Pod kontrolou často nemají ani tu dámičku, kterou vnímají jako svou zaplacenou husičku – nebo někdy spíše opičku /hloupá nemusí být/. Tomáš Pl. do tyhle skupinky machú nepatří, podle mne. S Lucii Š. si spolu dobře rozumějí a vypadá to, že jejich povahy se k sobě hezky hodí..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.