Šokující finále seriálu Sestřičky. Co bude dál? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 22. května 2025

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Diváci se zblázní! Šokující finále seriálu Sestřičky. Co bude dál?

Sabina Laurinová v Sestřičkách zemře. Co čeká seriál dál?
Sabina Laurinová v Sestřičkách zemře. Co čeká seriál dál? (FTV Prima)

Nejdřív čeká fanoušky primáckého seriálu dramatická smrt oblíbené Mery. Dle exkluzivních informací magazínu Sedmička ale vyhroceným momentům neodzvonilo. Seriál totiž údajně skončí velikým výbuchem!

Skutečně doslova! Scénáristé totiž prý nechají vyhodit Nemocnici Rubavu do povětří. Ale dle informací tohoto časopisu už se za Sestřičky rýsuje náhrada. I ta by měla být překvapivě z lékařského prostředí. Mělo by se jednat o českou verzi legendárního seriálu M*A*S*H. Děj by se tedy odehrával v polní nemocnici, kde se budou nováčci učit, jak zvládnout pobyt na misi. Díly na sobě mají být nezávislé a herci se údajně budou měnit jako na běžícím pásu. Mimo jiné by se v novém projektu měla objevit i herečka Sabina Laurinová (49). „Nabídku dostala Sabina Laurinová a již potvrzený je Marek Němec,“ sdělil Sedmičce jejich zdroj. První klapka by prý měla padnout už v červnu.

Konec Sabiny Laurinové v Sestřičkách. První VIDEO smrti Mery!

Video se připravuje ...

„V těchto dnech dotočí Sestřičky závěrečný výbuch a pak se herci budou modlit, aby je obsadili i do toho nového projektu. Ten, kdo oslovený nebude, zůstane bez práce,“ uvedla prý ke změnám na Primě tato zasvěcená osoba.

Zákulisí natáčení milostné scény Laurinové a Němce: Nekonečné líbání a zapomenutá stopka

Video se připravuje ...



Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry