Zpěvačka Bára Basiková (58): ZOUFALSVÍ! LOVILA CHLAPY NA SEZNAMCE | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Zpěvačka Bára Basiková (58): ZOUFALSVÍ! LOVILA CHLAPY NA SEZNAMCE

Bára Basiková
Bára Basiková (Foto archiv TV Nova)

Momentální situace ohledně covidu ji nepřipravila jen o peníze. Bára Basiková (58) po rozvodu s třetím manželem, o 15 let mladším hercem Petrem Polákem (41), zatím nenašla žádného chlapa. Jak by taky mohla, když je pořád doma. Rozhodla se proto zkusit seznamku!

Naposledy přiznala, že je zamilovaná loni v lednu. „Do života mi vstoupil někdo, kdo mě činí velmi šťastnou. Nechci prozradit, kdo to je, ale je to hodně vážný. Jediné, co o něm řeknu, je, že není z Prahy,“ přiznala tehdy. Bohužel jí to dlouho nevydrželo. „Jsem už rok úplně sama. Teda jako bez partnera. Bez přítele. Bez lásky. A to není normální,“ popisuje zpěvačka otevřeně na svém blogu Když skočíš, já taky. Osamělost ji tak trápí, že si k překvapení všech podala inzerát na seznamce.

Zoufalá doba

„Poprvé v životě! Já vlastně vůbec nevím, co mě to napadlo. Zoufalá doba, zoufalý činy... Ale jak se mám s někým seznámit, jak mám někoho poznat, když nežijeme normálně jako dřív, když nejsou společenský události, když nejsou příležitosti?“ vysvětlila Basiková, která je momentálně zaměstnaná v dětském domově.

Tvoje tvář: Bára Basiková neudržela slzy! Kvůli Gottovi!

Video se připravuje ...

Velké zklamání

Pánové ale museli být zmatení. Zpěvačka v inzerátu uvedla falešnou identitu a fotku, na které by ji poznal málokdo. Odpovědi na sebe nenechaly dlouho čekat. „Panebože. Kam jsem to vlezla. Muži v mé věkové kategorii jsou starci v kostkovaných košilích a s lahváčem v ruce, bělovlasí starci s pupkem, dědulové v nátělníkách... Píšou nesmysly a v každým slově hrubka. Na to jsem alergická. Tohle nedám,“ přiznala Bára, že inzerát se nakonec rozhodla smazat a raději počká, až si ji nová láska najde sama.

Tři osudoví muži

*Prvně zpěvačka zkoušela manželské štěstí v roce 1990, když se provdala za Petra Jíchu alias Alvu Basika (58). S bývalým muzikantem, který se dnes živí jako truhlář, žila 7 let. Má s ním také dnes už 25letá dvojčata Annu a Marii.

*Podruhé jí učaroval architekt Jaromír Pizinger(65), který má z předchozích vztahů 3 syny. Spolu děti neměli. Jaromír odešel od Báry údajně kvůli jiné ženě.

*Potřetí zpěvačka zkusila štěstí s producentem a příležitostným hercem Petrem Polákem (42), který se objevil např. v seriálové Ordinaci coby psychopat Michal Beneš. Je otcem zpěvaččina devítiletého syna Theodora (12). I třetí manželství ale skončilo rozvodem.

Prostor X: Rozhovor s Bárou Basikovou

Video se připravuje ...Přečtěte si
Eva Korotvičková
21. 4. 2021 • 23:51

Pochlubí se co ulovila?

Uživatel_5518314
17. 4. 2021 • 21:41

Jeden mladík byl tak štastný,že chtěl žít věčně.Proto zašel za
rabínem,aby mu poradil,co má dělat,aby žil věčně.
Rabin mu doporučil,aby se oženil.Mladík se zeptal:" A pak budu žít věčně ?" Na to rabín odpověděl :" To ne,ale ta touha
zmizí".

Uživatel_5518314
17. 4. 2021 • 21:33

Pokud můžu poradit,tak si najděte k sobě rovného,to jest pade­sáti­leté­ho,kte­rý umí pracovat,aby vás uživil.Vy už to asi nedokážete.

Uživatel_5518314
17. 4. 2021 • 21:30

Zpěváků je jako smetí,všichni by chtěli zpívat a vydělávat miliony,jenom ne pracovat.A,když to nejde,tak musí jim ušlý příjem
nahradit vláda,zatímco normální pracující nedostanou nic.Je třeba zrušit veškeré granty a dotace pro t.zv. umělce,pokud nejsou schopni si sami vydělat.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.