Utajené peklo Basikové: Kruté pozadí jejích vztahů | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Utajené peklo Basikové: Kruté pozadí jejích vztahů

Ačkoliv je to jedna z nejpopulárnějších zpěvaček a o muže nikdy nouzi neměla, štěstí jí ve vztazích zrovna nekvetlo. Bára Basiková (57) se třikrát vdala, ale i rozvedla. V manželství si podle svých slov musela leccos vytrpět. Sláva, nesláva.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lekno
07. 01. 2021 00:17

Bára B. není naivka, aby čekala na prince.. O tom svědčí její názor o „době trvanlivosti“ manželství.. Srandovní pojem – manželství jako spotřební produkt.. Pak by měl mít asi též nějakou dobu záruky.. Taky se mi nezdá, že by se ona hrála schválně na diblíka nebo jiné bytosti z pohádek. Dělá to, co po ni žádají například v tom programu Tvoje tvář. Nesleduju ho, protože si myslím své o napodobňování jiných zpěvákú – „parodie“ místo umění z toho vzniká podle mne. Zábava, ale bez hloubky.. A tahle zpěvačka má na to, aby zpívala svúj repertoár, co ji víc sedí.. Ona disponuje tou uměleckou duši, co nemá každý „umělec“.. Taky se mi nezdá, žeby házela celou vinu za ty rozvody na partnery. Vždyť jen popsala jisté jevy z minulosti a zřejmě nelhala.. Objektívna konfrontace pro posouzení viny partnerú ve vztazích není možná, když je takhle málo informací a jenom od jedného partnera.. Ale její celková bilance není nejhorší – má 3 hezké děti, práci, která ji bavila a snad s ní neskončí. Vždyť jedna nenormální pandemie, kvúli které zakazují lidem volně dýchat bez rouška - nepochová snad kulturu a umění ve světe navždy..

snufina
05. 01. 2021 15:04

A Michal Pavlíček coby ženatý ji nemiloval? Chudinka......

ivanak
05. 01. 2021 11:42

Basiková se rozhodla si vydělávat fňukáním do bulváru.?..Je to protivná stárnoucí ženská,která stárnout neumí a pořád si myslí,že je diblík,na kterého někde čeká princ na bílém koni....

robin5
04. 01. 2021 18:45

Nejspíš ti její manželé vzpomínají na soužití s Basikovou také jako na své soukromé, utajené peklo. Ona, která všechno ví, všude byla a její názory jsou jediné správné byla asi pro všechna její manžele přímo požehnáním. Proto také zavčas utekli.

DWEI
04. 01. 2021 12:12

Ať nehází vinu jen na partnery - vina je vždy na obou stranách a kdyby byl muž ve vztahu šťastný, tak by neběhal za milenkou.... Basiková se nám zprotivila a jsme přesvědčeni, že se s ní vydržet nedá

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.