»Zlatokopky« Hanychová a Decastelo: Vášnivá líbačka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 26. září 2022

Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš

»Zlatokopky« Hanychová a Decastelo: Vášnivá líbačka po 10 letech!

Agáta s Evou zavzpomínaly na deset let starý klip.
Agáta s Evou zavzpomínaly na deset let starý klip. (Foto TV Nova)

Legendární žhavý polibek z deset let starého hudebního klipu Zlatokopky si zopakují Agáta Hanychová (35) a Eva Decastelo (42) v nedělní show Tvoje tvář má známý hlas. A obě krásky se do vášnivé líbačky pustily opět s vervou!

Do varu sexbomby přivedou nejen Petra Rychlého (55), který si vylosoval převtělení do autora hudby rappera Patrika Vrbovského (44) alias Rytmuse, ale také diváky u televizních obrazovek.

„Obě jsme si to užily moc, nevím, po kolika letech to vlastně bylo,“ řekla Aha! Eva. „Tím, že se s Agátou hodně kamarádíme, tak to pro nás už byla legrace a jediný problém, který jsme měly, byl, abychom tu pusu dobře načasovaly,“ popsala hvězda seriálu Slunečná. „A bylo hrozně hezké, že za námi ráno Petr přišel a poděkoval nám, že jsme do toho s ním šly,“ dodala.

Hlavně nehul

Klip, který se stal předlohou, se tehdy natáčel na rušné ulici Na Příkopě v Praze. „Dodneška si pamatuju, když jsme to točily poprvé, že jsme byly s Agátou takové vyjukané. A já jsem nekuřák a Agáta kouřila, tak jí říkám, hlavně nehul a vezmeme si žvýkačku,“ prozradila Decastelo se smíchem Aha!. „A teď, když jsme se sešly na natáčení Tváře, tak se na mě Agáta podívala a říkala mi, já vím, hlavně nehul,“ dodala na závěr jedna z aktérek.

Tvář České Televize Toušlová promluvila o šíleném útoku expřítele! A Rychlý dotočil Ordinaci

Video se připravuje ...

Třikrát a dost

Kdo by si snad myslel, že obě krásky k potěšení štábu spolu prolíbaly celý den, tak se velmi mýlí. „Dvakrát byla zkouška, takže nanečisto, kdy jsme daly jen pusy k sobě. A potřetí se pak vždy točí naostro a nejsou žádné opravy, takže pořádná pusa byla jen jedna,“ prozradila Aha! Eva.

Agáta Hanychová na focení titulky pro Dietu: Co o sobě prozradila?

Video se připravuje ...Přečtěte si
hillaarkaa
27. 3. 2021 • 14:53

Njn,kšeftů je pomálu a tak možná dělá Evík Majorů i eskort....

aveneta
27. 3. 2021 • 09:27

Opravdu výstižný nápis "zlatokopky" ty ví o běžném životě...chci být slušná, tak napíši slovo prdlajs

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.