Takovou potupu ještě nezažila! Čvančarová je prý tlustší než… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Takovou potupu ještě nezažila! Čvančarová je prý tlustší než…

TV Nova začala v neděli vysílat osmou řadu show Tvoje tvář má známý hlas. Tu opět moderuje Ondřej Sokol (49), kterému vypomáhá herec a moderátor Aleš Háma (47). Kromě toho, že sledovanost pořadu je alarmující a tvůrci známé televize si nyní pravděpodobně trhají vlasy, diváci se kromě kritiky show jako takové pustili i do slavných účastníků.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hillaarkaa
27. 03. 2021 14:56

Radši hubená než blbá,to už nerozchodí.Lepší než chrastit kostma a lítat po doktorech...

illenne
26. 03. 2021 08:14

Pavel Novotný je neomalenec, nemá slušné chování, neumí se pořádně ani vyjádřit a plácá nesmysly. Je to hlupák. „Koukáme s dětmi na mnou nenáviděnou show. Musím říct, Čvančarová už je tlustší než já,“ napsal podle expres.cz Novotný. To se má čím chlubit, když nechá děti na tu nenáviděnou show se dívat. Já mít takového syna, tak se za něho stydím. Ať se nemontuje do života jiným a raději pracuje sám na sobě.

-bello-
27. 03. 2021 22:33

Co do blbosti si s Novotným může Čvančarka podat ruku !
Ona bez vědomostí žvaní na Václaváku, on v Řeporyjích .
Co do objemu jsou na tom taky stejně.
Co do péče o rodiče taky, Novotný se stará do teď.
Liší se jen v tom, že Novotný nepotratil ,tedy dojímat "národ" nemůže

Ewwa
29. 03. 2021 18:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ewwa
29. 03. 2021 18:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
25. 03. 2021 21:57

Ona začínala jako kudrnatá holka, lehce při těle.I kdyby měla 2 metráky je mi to jedno.Co mi není jedno je, že je z ní najednou česká " Sofia Loren " , na kterou si hraje, protože je strašně hloupá.Není mi jedno, že tam, kde není intelekt jsou krutě vystrčený ňadra , což na společenských akcích néééé! Vytahuje péči o matku a i potrat.Přijde mi to blbé!
Má barák, přes den je doma, on taky, k matce měli pomoc , takže sotva mohou být lepší podmínky. Ona z toho udělala dívadlo. A potratem vydírat city taky nemusí.
V rozhovoru řekla, že na bulvár nemá čas ani prostor
To nemá chybu.

svatadala
25. 03. 2021 15:54

No, nic ve zlém, paní Jitka bývala nádherná ženská, úžasná herečka. Ovšem po dvou dětech asi pořád jenom žere, protože dnes vypadá jako kredenc. Dát ji do pusinky jablíčko, hotová reklama na odrostlé sele. Proč se sebou něco nedělá, necvičí, škoda jí a ještě chodí oblečená jako hastroš, skoro v padáku, ale tím kila nezakryje. ještě když vyvalí ty obrovské flaxy místo pěkných ňader. Myslím, že to brzy Čadek nevydýchá a vezme draka k nějaké ohebné tanečnici. Škoda tak hezkého páru, tedy kdysi.

trkic
25. 03. 2021 08:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

reporter
25. 03. 2021 00:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Redaktoeka
24. 03. 2021 22:36

V jejím vnímání si připadám jako schizofrenik, měla jsem ji moc ráda a vnímám ji jako kvalitního člověka. To, jak se dokázala do poslední chvíle postarat o matku, je znak toho, že to není prázdná nádoba, ale hodnotný člověk. Na druhou stranu ji na obrazovce po tom, co přibrala nemohu vidět, přepíná TV a chce se mi z jí zvracet. Na Tvář nekoukám, to je pro mne ubohý pořad, který mne neoslovil

robin5
24. 03. 2021 16:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

MrdejCenzora
24. 03. 2021 15:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mejlika
24. 03. 2021 16:09

Mně by zajímalo, jak vypadáte vy, hoďte fotky, asi z vás omdlíme. Čvančarová je krásná žena a každý nemusí být hubený. Pokud se vám líbí ta anorektická bidla, která mohou ze své výšky pomalu šacovat i letadla, tak pak se nedivím. Ale zajímalo by mne, zda byste si dovolili takhle hnusně psát o Růžičkové a Zázvorkové? To byste asi stáhli zadky a drželi hubu, vy krasavci

rydlo
24. 03. 2021 17:00

Čvančarová na Růžičkovou, ani na Zázvorkovou nikdy mít nebude i kdyby byla ještě tlustější! Růžičková, ani Zázvorková se nikdy nes.raly pro své zviditelnění do politiky, ani se nechodily předvádět a vyřvávat na demonstrace. Obě byly na rozdíl od Čvančarové osobnosti, které se nepotřebovaly nijak zviditelňovat!

mejlika
24. 03. 2021 18:13

Já nevím kolik vám je, ale milý zlatý, pí. Ružičková a Zázvorková se nemohly tak jak píšete projevovat, protože to prostě za komančů nešlo!!!!!! Zrovna tak byste vy a ostatní nemohli psát ty svoje hnusné komentáře do nějakých novin, natož do bulvárního plátku, protože to nebylo! Ale žít obě herečky v této době, tak by se do demonstrací velmi ochotně zapojily a dost hlasitě by svoje názory prezentovaly, takže jste pěkně na omylu.

AVATAR
25. 03. 2021 10:02

Jak to můžete vědět ????­??????­??????­??????

hadraplan
24. 03. 2021 18:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

miasek
24. 03. 2021 13:34

Cvancarova je kazdopadne matka, co porodila ani ne pred dvema lety. Nekomu to jde dolu hur. Novotny neporodil nikoho.

uschi
24. 03. 2021 15:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

avina
24. 03. 2021 13:23

Novotný má pravdu. Záběr v Tv to potvrzuje. Její komentáře jsou ubohé, jako Novotného. Zviditelnit se chtějí oba. Ona zaclání , bere práci lepším.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.