Herečka Vlastina Svátková po rozvodu: Kérka od Kairy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Herečka Vlastina Svátková po rozvodu: Kérka od Kairy!

Vlastina Svátková se pyšní novou kérkou
Vlastina Svátková se pyšní novou kérkou (Instagram)

S velkou životní změnou většina žen změní účes. To ale není případ Vlastiny Svátkové (39). Hvězda filmů Gangster K či Můj příběh si na důkaz nového začátku nechala udělat tetování na předloktí od své kamarádky Kateřiny Kairy Hrachovcové (46).

Křehká blondýnka má za sebou rozvod s produkčním Jiřím Kounickým (40), koupila dům snů, a dokonce potkala i novou lásku v podobě o 7 let mladšího Jana Ryby (32). Aby nezapomněla, čím si prošla, zdobí její předloktí nová kérka s nápisem No Fear (v překladu »žádný strach« nebo »bez obav«) a číslicí 11. Jedenáctka je prý její osobní číslo a také symbol začátku.

Svátková krizi v manželství neustála: Nechci prosit o lásku!

Video se připravuje ...

„Pro Vlastinu, ona ví – no fear,“ okomentovala svůj výtvor Kaira, která se v době, kdy divadla nehrají, živí tetováním. „Pro někoho jsem až moc hodná a pro někoho ta nejhorší na světě. A to je přesně ono. Jsem taková, jaká jsem, a nemám z toho strach,“ svěřila se Svátková.

Vlastina Svátková: Rozvod je nezvratný, možná už se nikdy nevdám

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.