Krajčovi oporou Charlottce Gottové: Prý už bylo na čase | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Krajčovi oporou Charlottce Gottové: Bylo na čase, izolace od světa není OK

Richard Krajčo je také autorem písně Srdce nehasnou.
Richard Krajčo je také autorem písně Srdce nehasnou. (archiv)

Ač jsou Karin a Richard Krajčovi čerstvě po sociálním detoxu, šikovnou dcerušku legendárního zpěváka z hledáčku rozhodně neztratili. 

Manželé Karin a Richard Krajčovi se po dobu jednoho měsíce oprostili od sociálních sítí. Instagramovému účtu čtrnáctileté Charlotte ale fandí! Když totiž dcera zpěváka Karla Gotta  (†80) na této sociální síti zveřejnila pouhé tři snímky,  hned měla přes 80 tisíc sledujích včetně mnoha známých jmen. 

Menzelová šokovala 3. dítětem! Utajila těhotenství i porod. A poslední píseň Karla Gotta

Video se připravuje ...

„Myslím, že bylo na čase, protože ani izolace od světa není v pořádku. Ale je potřeba mezi tím najít určitou rovnováhu. Sám mám po detoxu problém být na sociálních sítích aktivní, takže Charlotte ještě nesleduju," okomentoval to Richard Krajčo na webu Tn.nova.cz.

Režisérka Karin Babinská sekla s natáčením filmů! Krajčo musel k plotně

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Uživatel_5404086
13. 2. 2021 • 14:58

Mejlikaěkuji za rozumný názor

mejlika
13. 2. 2021 • 07:40

A mně je zase tak nějak divně z vašeho příspěvku. Tím jste chtěla/l sdělit co? K.Gott byl náš nejoblíbenější a nejlepší zpěvák, ano nemocen byl a co? Pokud to šlo, chhtěl prostě zpívat, jednak byl o něho stále zájem, jednak lépe snášel psychicky svoje zdravotní problémy a hlavně ... všichni zpěváci a herci, kteří dělají svoji práci s láskou, tak mají touhu tzv.zemřít na jevišti!!! To ale asi vy vůbec nechápete!!!!! Za další, ta bláznivá psychopatka hanainge píše už tyto blbosti celé roky a jenom hlupák ji uvěří!! A za další ta jeho poslední píseň se svojí dcerou byla úžasná a Hitem rozhodně je, ovšem pouze pro normální lidi, kteří vnímají život rozhodně jinak než vy!!!!!

hanainge
13. 2. 2021 • 00:21

Charlotte Ella se nejmenuje „Gottová“, ale Macháčková, protože Charlotte Ella je dcerou Ivany Macháčkové a zpěváka Martina Pošty - to je fakt!!! V dubnu 2006 Karel Gott řekl u telefonu, že Karel Gott už nebude otcem! Dále je fakt, že Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966, potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka, na PC a Karel Gott zakázal jí jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože byla drsná!

Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta a Dominika Gottová je pilná i slušná dáma. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto Karel Gott chtěl mít klid a opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje jinou ženu, která žije v Německu.

Alva
12. 2. 2021 • 17:01

Vážení, napíši pouze svůj obyčejný názor, KG byl nemocen, místo,aby odešel se vztyčenou hlavou, stále zpíval, vše bylo nějak naplánované,oslava narozenin, dovolená, nazpívání písně,o které nevím,že by byla hitem, nevím,co na ní bylo tak úžasné a hitem,ale budiž, je mi z toho všeho tak nějak zle.....

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.