Přiznání Veroniky Arichtevy: Lituje ztracených let | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Přiznání Veroniky Arichtevy: Lituje ztracených let

Veronika Arichteva
Veronika Arichteva (foto ara)

Kdyby věděla, jaké to je, nečekala by. Veronika (34), která porodila v roce 2020 první miminko, přiznala, že možná udělala životní chybu. O co šlo?

„Já fakt nevim, na co jsem tolik let čekala… Asi na Tebe Luko!,“ napsala ke snímku syna Arichteva, která tak trochu lituje toho, že se do „dělání“ miminek nepustila s manželem o něco dřív. Už několik let si totiž mohla užívat roli maminky, díky které herečka poznala pravý smysl života. Je tak asi jenom otázkou času, než se s mužem rozhodnout takzvaně zadělat na další miminko. Veronika by se tak stala dvojnásobnou maminkou jako její parťačka Nikol Štíbrová, která zanedlouho synovi Matesovi přivede na svět nevlastního sourozence.

Veronika Arichteva s manželem: Vypadá to jako husí kůže, ale jsou to prsa!

Video se připravuje ...

Poslední scéna a konec. Veronika Arichteva se loučila se Slunečnou

Video se připravuje ...



Přečtěte si
-bello-
1. 3. 2021 • 00:35

Tahleta pastózní blbka může zadělat akorát tak na knedlíky.

Alva
28. 2. 2021 • 16:38

Já nesnáším, jak někdo řekne, že "dělá", nebo "pracuje" na miminku, pracujeme na zahradě, děláme v továrně, ale niminko snad vznikne z lásky dvou lidí, není to snad dřina,ale radost po krásném a toužebném milostném aktu, tedy většinou, kdyby se zase našel nějaký šťourat.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.