Z otloukánka královskou hvězdou: Přepíše Kate dějiny? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Z otloukánka královskou hvězdou: Přepíše Kate dějiny?

Vévodkyně Kate
Vévodkyně Kate (profimedia.cz)

Rozjezd v Buckinghamském paláci neměla vůbec snadný, babičce královně trvalo dlouho, než si našla v Kate Middletonové (38) zalíbení. Jenže to dnes už trojnásobnou maminku urozených dětiček nezlomilo a udělala vše proto, aby panovnici o svých kvalitách přesvědčila. Tím si stačila vybudovat dominantní pozici. Přeskočí nakonec i samotného Williama (38)?

Kate a William jsou podle webu Wanda naprosto ukázkovou dvojicí. Královské povinnosti plní na sto procent, nikdy neporušují protokol, nevytváří skandály. Naopak nešetří úsměvy a snaží se své „poddané“ pozitivně motivovat. Jejich zápal do královských povinností nenarušila ani pandemie. Je tomu přesně obráceně: Pouštějí se do nových a nových výzev.

Svatba prince Williama a Kate Middletonové: 

EMBED_OFF

Už teď je prý vévodkyně z Cambridge považovaná za královnu paláce. Pracuje na tom, aby byla vidět a zapojuje se i do mezinárodních projektů. Právě proto je označovaná za světlo v královské rodině. Možná to bude jednou ona, kdo nakonec ovlivní celé další směřování britské monarchie. I když na trůně bude sedět formálně její manžel.

Vévodkyně Kate promluvila o duševním zdraví

EMBED_OFFPřečtěte si
Milla
26. 1. 2021 • 01:15

Ježíšku na bříšku,královští lachtani už zase ohromují plněním povin­ností?­Milos­tivá se loni málem přetrhla při 47akcích které ve službách koruny absol­vova­la.Sed­mdesát­níci Charles a Anne kolem 250.Kouzlo nechtěného-to se snaží aby byla vidět,bohužel absolutní většinou pomocí médií a způsobem který není zrovna obdivuhodný.Buď zrovna něčím trpí nebo jí to sluší nebo si dramaticky před fotografy klade ručku na podbřišek takže následuje lavina článků že se čeká potomek nebo,už po několikáté,dokonce dvojčata.

adeso
8. 1. 2021 • 15:46

Británie padá ke dnu, ale Kate bude světlo v tunelu.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.