Polívka, Kašpárek, Souček... Nejkrásnější svatby roku 2020 | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 25. září 2023

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Polívka, Kašpárek, Souček... Nejkrásnější svatby roku 2020

Marcele řekl Bolek ano po 24 společných letech.
Marcele řekl Bolek ano po 24 společných letech. (Divadlo Bolka Polívky, Tino Kratochvíl )

Letos do toho praštilo mnoho osobností a celebrit. Například herci Bolek Polívka a Lenka Vlasáková, zpěvák David Koller, ministr Jan Hamáček nebo hokejista Petr Nedvěd.

22. ÚNORA

Bolek Polívka (71) a Marcela (51)

Valašský král si po čtvrtstoletí dlouhé známosti vzal úředně za ženu matku svých tří dětí Marcelu. Obřad se odehrál na brněnské radnici v sobotu odpoledne a pak šli do kostela sv. Michaela poděkovat Bohu. Chyběli jen jeho děti z předchozích vztahů, Vladimír (31), Anna (41) a Kamila (44).

18. ČERVENCE

Monika Štiková (47) a Petr Binias (23)

Obrátila svůj život vzhůru nohama! Po mnohaletém manželství se rozvedla, přerušila veškerý kontakt se svými dcerami Ornellou (27) a Charlotte (23), našla si o 24 let mladšího partnera, hokejistu Petra, a odstěhovala se za ním do Německa. Pouhý rok od seznámení pak došlo na zásnuby a v sobotu 18. července se na Staroměstské radnici vzali.

13. BŘEZNA

Radek Kašpárek (39) a Andrea

Pátek třináctého bude pro něj tím nějšťastnějším dnem. Šéfkuchař a porotce v pořadu MasterChef, Radek, si vzal svou Andreu, která je nyní v pokročilém stadiu těhotenství. Svatba se konala na Novoměstské radnici v Praze v úzkém kruhu těch nejbližších.

3. ČERVENCE

David Koller (60) a Anna Dolejská (32)

Zpěvák a frontman kapely (59) se krátce před šedesátými narozeninami oženil! Davidovou v pořadí třetí manželkou se stala matka jeho nejmladšího syna Davida (8 měs.) Anna Dolejská (32). Utajená svatba se konala ve vinicemi obklopeném prostředí zámku v Mikulově.

Bolek Polívka myslí na někdejší lásku dodnes: Proč ale Evelyně Steimarové nepopřál k narozeninám?

Video se připravuje ...

KVĚTEN

Tereza Nvotová (32) a Jacob Pitts (40)

Dcera slovenské herečky Anny Šiškové (59) Tereza v New Yorku pracovala, a našla si tam i partnera – hollywoodského hezouna. Rozhodli se pro rychlou svatbu ve velmi netradičním stylu – stáli pod oknem úřednice, která jim přečetla sliby.

LÉTO

Lenka Vlasáková(48) a Jan Dolanský (42)

Veselku nezavrhovali, jen stále odkládali. Jan Dolanský svou partnerku Lenku Vlasákovou žádal o ruku dokonce několikrát. Ale až teď, po 19 letech rodinného soužití, jsou svoji! Obřad jen v kruhu rodiny proběhl na zámku Křinec. „Normálně jsme se vzali, no...“ odkýval herec.

10. ŘÍJNA

Michaela Gemrotová (34) a Jiří Štika (48)

Poznali se v květnu a po pěti měsících byla svatba. Zpěvačka řekla v sobotu 10. října »ano« svému příteli, podnikateli Jiřímu Štikovi. V severních Čechách, na louce u domečku, který muzikálové herečce patří, proběhl její velký den.

SPORT

ČERVENEC

Petr Nedvěd (49) a Nicole Volfová

Obří veselka hodná exreprezentačního hokejového snajpra? Ne, Petr si vzal Nicole potají, vše provalila jeho kráska na Instagramu. Zúčastnili se jí pouze manželé a svědci. Stihli to ještě před narozením dcery Naomi (5 měsíců).

SRPEN

Patrik Schick (24) a Hana Běhounková

Fotbalový reprezentant z Leverkusenu se zasnoubil s dlouholetou partnerkou loni v srpnu, a jejich den D byl jako z pohádky. Vzali se na zámku u Prahy, všude voněly růže. Za svědka šel Patrikovi sparťan Lukáš Vácha.

SRPEN

Josef Váňa mladší (29) a Kristýna Šafránková

Bývalý žokej a syn slavného otce se ženil na zámku v Chyši na Karlovarsku. Oddat je mohl coby místostarosta sám jeho tatínek, ovšem role se vzdal a svatbu si užil z první lavice.

SRPEN

Tomáš Souček (25) a Natálie Dobrovodská

Loni se jim narodila dcerka Tereza (1), po přestupu do West Hamu šel do chomoutu. Sňatek měli mít už v květnu, kvůli nabitému fotbalovému programu ji odložili. Další termín tutlali, o té slávě pak záložník informoval na sociální síti.

ZÁŘÍ

Jan Kudlička (32) a Jiřina Ptáčníková (34)

Úspěšní tyčkaři udělali životní skok na hradě Okoř. Atletický pár, který má dcerku Terezku (1), vykročil za novou etapou před zraky kolegy Jakuba Holuši či moderátora Aleše Hámy. Na zřícenině nezůstalo oko suché.

ZÁŘÍ

Petr Švancara (43) a Kamila Špetová

Podruhé, a snad naposled! Fotbalový bohém svou milou požádal o ruku před kamerami O2 TV Sport, »ano« si řekli na Brněnské přehradě. Skákalo se do bazénu, hrála kapela Mirai. Jen svatební noc nebyla.

ZÁŘÍ

Daniel Kolář (35) a Sára Stopková

Před šesti lety mu rakovina vzala první manželku Terezu, rány pomohla zacelit půvabná Sára. Bývalý plejer Plzně před ni poklekl na ostrově Zanzibar v Tanzanii, veselka proběhla v resortu Chateu Mcely, kde jim zazpíval hitmaker Michal David.

ŘÍJEN

Kateřina Kudějová (30) a Tomáš Minařík

Snoubenec skočil za kajakářkou v cíli zlatého ME v Troji do vody, při plánování svatby jim do smíchu nebylo. Vyšla jim na třetí pokus, i tak ale měli kvůli covidu namále. Na statku v Zárybech to byla párty.

Ženatý Vágner nachytán s novou ženou! A utajená veselka známých herců

Video se připravuje ...

ZAHRANIČÍ

LEDEN

Pamela Andersonová (53) & Jon Peters (75)

Láska sexy plavčice s miliardářem neměla dlouhé trvání. Rozchod nastal pouhých dvanáct dní po svatbě! Filmový producent tvrdil, že ho herečka využila jen na splacení svých dluhů ve výši 4,5 mil. Kč a nákup nových šatů.

ČERVEN

Dennis Quaid (66) & Laura Savoieová (27)

Koronavirem se nenechal zastrašit ani americký herec, který si během tajné svatby na pláži v Santa Barbaře vzal o bezmála 40 let mladší krásku. Původně se chtěli brát v dubnu na Havaji, kvůli covidu ale museli vymyslet nové místo i termín.

ČERVENEC

Beatrice z Yorku (32) & Edo Mapelli Mozzi (37)

Vnučka královny Alžběty II. (94) musela svatbu s italským miliardářem dvakrát odložit, nakonec si ale řekli »ano« 17. července při skromném obřadu v Královské kapli Všech svatých v Royal Lodge ve Windsoru.

ŘÍJEN

Scarlett Johanssonová (36) & Colin Jost (38)

Americká herečka a moderátor spolu randili tři roky, než do toho letos praštili. Kvůli pandemii koronaviru se svatba konala jen za účasti členů rodiny a nejbližších přátel. Pro Scarlett to byla už třetí veselka, pro Josta první.

ZÁŘÍ

Emma Stoneová (32) & Dave McCary (35)

Oscarová herečka se s komikem a scenáristou chystala k oltáři už v březnu, nakonec ale se svatbou museli počkat do září. Pár tvoří už od listopadu 2017, ovšem svoje soukromí si úzkostlivě tají.

ŘÍJEN

Toni Garrnová (38) & Alex Pettyfer (30)

Deset měsíců od zásnub si prstýnky vyměnili německá modelka s britským hercem. „Tak teď už mi můžete říkat ženuška,“ vzkázala v říjnu fanouškům z terasy zámku Berner, který se nachází v jejím rodném Hamburku.

POLITIKA

31. ČERVENCE

Jan Hamáček (42, ČSSD), ministr vnitra

Ani ne měsíc po svém rozvodu do toho zase vicepremiér Hamáček praštil. Do chomoutu vlezl s bývalou političkou ODS Gabrielou Kloudovou (38). Ta byla v minulosti vdaná za exnáměstka pražského primátora za TOP 09 Jiřího Vávru (60) a před tím se objevovala po boku vlivného sociálního demokrata Karla Březiny (48).

Monika Štiková se vdala! O 24 let mladšího kolouška si vzala na »Staromáku«

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.