Dolanský a Vlasáková: Náhlý zvrat po 18 letech! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Dolanský a Vlasáková: Náhlý zvrat po 18 letech!

Jan Dolanský a Lenka Vlasáková
Jan Dolanský a Lenka Vlasáková (Herminapress)

Stalo se to, v co už nejspíš nikdo nedoufal. Herečka Lenka Vlasáková (48) a herec Jan Dolanský (42) si podle magazínu Sedmičky měli konečně říct své „ano“.

Dle uvedeného zdroje spolu dvojice nejen vychová čtyři děti, ale spoluvlastní také několik nemovitostí. Navenek tvoří nejstabilnější pár českého showbyznysu. Takzvaně na psí knížku spolu prožili už osmnáct let. Tedy i oni nakonec dospěli k tomu, že je posun žádoucí.

Lenka Vlasáková oslavila narozeniny! Víme, co dostala od Dolanského!

Podle Sedmičky se vzali obklopeni rodinou i nejbližšími přáteli. Svatba ale prý byla spíše skromná. „Brali se v létě, vyšlo jim nádherné počasí. On to vlastně skoro nikdo neví, protože o tom nikomu neříkali,“ přiznal uvedenému magazínu zdroj s tím, že o svatbě mluvili už dlouho. Jen jim v ní bránilo vysoké pracovní nasazení.

Paradoxně jim k veselce nejspíš pomohla pandemie covidu-19, kdy se zavřela divadla a omezilo natáčení. „Najednou byli doma a tak si řekli, že nastala správná doba,“ vysvětlil jejich kamarád časopisu Sedmička.

Lenka Vlasáková: Asi se budu muset zamyslet nad výchovou svých dětí

 Přečtěte si
Platenik
23. 10. 2020 • 21:32

Proč není diskuze u Bohdalky ? Protože by jí skřípali zuby ještě víc bábě ješitný !?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.